Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero beadása után jelentkez...

Bexsero beadása után jelentkezett valamilyen mellékhatás a gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
Ha netán magas láza lett,elég volt ellene a lázkúp?

2020. nov. 25. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő, nem viselte meg.


A 3. oltásnál, aznap este 38,9°C volt a láza, ami Nurofenre lement.

Majd másnap, hőemelkedése volt, majd estére, megint belázasodott.

3-4. nap is volt még hőemelkedése, majd rendeződött.


A combja, viszont rettenetesen felduzzadt. Vizes ruháztuk, meg nagy körben vörös volt a combja az oltás körül.

Ez a dagadás, 4 napig tartott, majd jobb lett.

De, 2-3 héttel később is érezhető volt a combján egy kis "csomó".


Ez, az oltás viselte meg a legjobban.

2020. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Láz 2 napig és nagyon sokáig megmaradt a pukli az oltas helyen végül már az agyeki nyirokcsomo is nagyon nagy lett. De aztan rendeződött. Egy hónapja kapta a szurit a lábában meg mindig érezhető a csomó.

Kisfiam nagyon rosszul viseli a hoemelkedest is (nem ahogy sokan mesélik hogy ááá a gyerekeken nem is látszik ha lázasak) úgyhogy 38.1-tol azonnal csillapítottam neki Nurofennel kb 30-60 perc alatt vitte le.

2020. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Egyet kapott még kislányom, aznap este belázasodott, 1 kúp le is vitte, ennyi volt. Holnap kapja a másodikat, remélem maximum ennyi lesz most is. De holnap egyszerre kapja C-típusú ellenivel.
2020. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon parázok,hogy nehogy magas láz,kórház/orvos legyen belőle...
2020. nov. 25. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy előfordul, de azért nem olyan gyakori 🙂 drukkolok, hogy tünet nélkül megusszatok.
2020. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük.🙂
2020. nov. 25. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is magas láz volt meg piros folt az oltás helyén.

Bár két nap után rendeződött de elég ijesztő volt...

2020. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki még majd csak most kapja.

1,2 nél semmi este 38.6 lázcsillapító és ennyi. Most kapta a 3.at 2 évesen 38 alá nem ment a láza kb 1 napig, hiába adtam 3 óránként a gyógyszereket, fájlalta a lábát éjszaka azt maszírozgattam úgy aludt rajtam nem tudtam letenni úgy rázta a hideg, majd teljesen leizzadt, az oltást a válába kapta. 2 nappal oltás után reggel hányt is nem evett, nem ivott. Délbe már elkezdett enni most itt tartunk,remélem ma már jobb éjszakánk lesz.

2021. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!