Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A piacon kapható elektromos...

A piacon kapható elektromos orrszívók közül tudtok ajánlani normálisat? Orrsziporszit egyelőre nem akarok venni, mert nem akarok hajnalban is porszívózni, hogy a gyerek meg mindenki más szívbajt kapjon egy orrszívástól.

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Pedig, az orrsziporszi a leghatásosabb.


A többi, kutyafülét sem ér.

2020. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vitatkoznek, otthon nem divat de szajjal szivos nagyon bejott nekunk es hangtalan. (Azelott en is orrszi porszi parti voltam.)
2020. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Nezd meg hanyan elegedettek vele. Jah es ezzel egyidoben vettem egy Braun elemeset, baromira nem sziv elegge, ahhoz kepest valoban a porszivo jobb.

2020. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nosiboo
2020. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mezei náthára, enyhe náthára, vagy, csak bukás miatt, bármelyik megteszi.

Ha allergia miatt van szükség rá, vagy komolyabb miatt, akkor orrszi-porszi a legjobb választás, vagy olyan termék, ami gyógyászati segédeszközben is kapható, vagy esetleg kombinált inhalátorral.

Mi is próbáltuk a Nosibootól kezdve a Pesztonkán át, mindet, mert én sem akartam a porszívósat. De rá kellett jönnöm, hogy a gyereknek az a legjobb. A többiek, repültek a kukába.

2020. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Évek óta orrsziporszit használunk. Panelban mégpedig. Betegség esetén átlag 2 óránként!

Olyankor szólunk a szomszédoknak, hogy bocsi, de beteg a gyerek.. Csak az a baj, hogy szeptember óta 2 hetente beteg...

De ha nem szívom le, akkor kórház a vége, sajnos.


Az én lányom most 4.5 éves. Én úgy vettem észre, hogy nem az orrsziporszi ellen tiltakozik, ha tiltakozik.

Maga a procedúra sokkal taszítóbb számára. (lefogás, Sterimarral befújás..).


Mára elértük azt, hogy ő maga szól, és ő rakja össze. 4.5 évesen.

Én nem látok benne semmi károsat vagy mumust. Szükséges rossz.

2020. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nosiboo semmivel semmmarad el a porszivo mögött. Nagyon szeretjük.
2020. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!