Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki nagyon félt,hogy a gyereke autista lesz,de végül nem igazolodott?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam! Állandóan attól tartok,hogy autista lesz.Igazából van egy két furcsa dolog amit csinal,de ez lehet normalis is szerintem.Pl rázza néha a fejét,néha nem figyel a nevére ha szólók neki,egész nap dobálja a játékait.
2021. jan. 31. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez az oldal tele van olyanokkal, akik ettől rettegnek 10 hónapos-1,5 éves korban. De ennek semmi értelme, ilyenkor kb minden gyerek mutat autisztikus tüneteket, és még szakember sem tud ilyenkor diagnózist mondani.
2021. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Kár ezen izgulni. Itthon amúgy is elég félvállról veszik, a gyerekek 60%-a diagnosztizálva sincs. Szóval ha az is nagyobb a valószínűsége, hogy soha nem lesz papírja róla.
2021. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rázza a fejét? Ebből miért gondolsz autizmusra? A keresztfiam autista, soha nem csinált ilyet. Nem mondom, hogy egyikük sem, de tuti nem jellemző autista tünet.

A játékait meg szerintem minden egészséges gyerek is dobálja ennyi idősen. Ahogy a nevükre sem mindig figyelnek fel, ha belemélyednek valamibe.

2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is autista, de nála nem csak 1-2 furcsa dolog volt, hanem szinte minden. (a játékdobálás, fejrázás pont nem tartozott a tünetek közé)
2021. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:Mikor vetted észre az első tüneteket és mik voltak azok?
2021. jan. 31. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint az autistás.
2021. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ettől elég sok anyuka fél!:)
2021. febr. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!