Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közületek volt már valakinek...

Közületek volt már valakinek olyan megérzése, hogy terhes vagyok? És miután tesztelt, dokinál volt be is igazolódott a megérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Persze itt a nagyon korai időszakra gondolok. És egyszerűen csak volt egy ilyen érzése vagy megérzése.
2020. ápr. 16. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én álmodtam egy szőke fürtös hajú kisfiúval, akivel libikókáztam. 2nap múlva teszteltem, mert teljesen kimenet a fejemből, de már 5 napja késett.


Terhes voltam. :)


A fiam szőke és fürtös a haja, bár nem úgy hívják mint álmomban..

2020. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen megérzésem, de nem voltam terhes. Időben megjött végül a menzeszem.

Egyébként van 2 gyerekem de akkor csak reménykedtem, ilyen megérzés féle nem volt.

2020. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, viszont a kisebbik gyerekemnél volt egy furcsaság. Álmodtam azzal az orvossal, akinél született az első gyerekem. Soha nem jelent meg álmomban előtte és azóta sem. Pont reggel terveztem tesztelni, ez a nemvárt napja volt. És pozitív lett a teszt :D
2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Huhh, a 8 hónap próbálkozás közben minden egyes hónapban ilyen megérzésem volt. Amikor meg tényleg terhes lettem, akkor az előtti éjszaka, hogy pozitívat teszteltem volna, azt álmodtam, hogy megjött :D

Viszont aznap meg már annyira másmilyen érzés volt a hasamban, mint bármikor azelőtt, hogy tudtam már a tesztelés előtt, hogy ez terhesség lesz. De ez nem megérzés volt, egyszerűen csak másmilyen érzés volt a hasamban.

2020. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nekem még nem volt olyan megérzésem, hogy te terhes vagy :)
2020. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen megérzésem és meg is álmodtam, mielőtt pozitívat teszteltem.
2020. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, az első gyerekemnél. Véletlen csúszott be, nem számítottam rá. Csak ültem a lakásban egyedül éjjel, a párom éjszakás volt, én vizsgára tanultam, nehéz volt koncentrálnom, és egyszer csak amolyan villámcsapásszerűen tört rám az érzés, hogy jesszusom, én azt hiszem, terhes vagyok. Azon nyomban kocsiba ültem az éjszaka közepén, és vettem egy tesztet az ügyeletes gyógyszertárban. Pozitív lett. Nem figyeltem a mensimet, és már nem emlékszem, mennyivel utána mentem dokihoz, de kb. 5 hetes lehettem a teszteléskor.
2020. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekemnél megéreztem, pedig a második nem tervezett terhesség volt :)
2020. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én fogamzásgátló szedés leállása után voltam együtt a párommal egy héttel és aznap éjjel az együttlét után megálmodtam a szülési fájdalmat meg minden ijedtségemet a terhességgel kapcsolatba. Utánna 3 hétre rá nem jött meg így teszteltem. Pozitív lett. Felhívtam a dokim az időponton 9hetes voltam mikor ő is beigazolta a dolgot. Első terhesség és csak arra számítottam hogy védekezés nélkül bármikor terhes maradhatok és elsőre az lettem. Szóval furi volt. :D
2020. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!