Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez így rendben van szerintetek...

Derjaderja kérdése:

Ez így rendben van szerintetek (védőnői ellátás és covid)?

Figyelt kérdés

Február 15-én járt le a karanténunk. Így is 14 nap vt 10 helyett és 7 tünetmentes nap 3 helyett (ennek a kérdés szemlontjából lényegtelen oka van. A gyerekek kb 2 napot voltak náthásak, enyhe volt nekem is, a párom oltott.


A kisfiam március elején lesz 3 hónapos. A védőnő a covidunk hirére az elmaradt 2 hónapos mellett a 3 hónapos státuszt is elküldte (szülői kérdőív és védőnői státusz), hogy kitöltve küldjem vissza.


Én azért elég óvatos vagyok a nyitásban ld előzò kérdésem, de most a kisfiam leprás vagy mi? Még ha 2 hetet tol a 3 hónapos lázogatáson, akkor 1 hónappal a karantén lejárta után kellene jönnie. De oltásra meg vinnünk is kell (igaz, csúszik az is).


Most a kisfiam 2,5 hónapos. Egyhetesen kellett levigyük a gyerekorvoshoz pár percre, par naposan és egy hónaposan látta a védőnő és ennyi.


A nagylànyt, aki most volt 2 éves, 1 éve vizsgálta legutóbb, a terhesseg alatti látogatásoknàl kérdezte tőlem a státuszát, ahol nem volt ott a gyerek, meg oké, látta, amikor a picihez jött. Már a 2 éves státuszát is mailben kellett intéznem, de mondjuk ő nagyobb.


Jóban vagyunk, mindig nagyon kedves, csak nem várhatnám, hogy ha nem is jön ki covid miatt, legalább ő tölti ki a kérdőívet egy részletes telefonbeszélgetés után?


Amúgy egy jó védőnő pl a picinèl ő vette észre hogy rövid a nyelvfèke, még az orvos se vette észre csak amikor mondtam, hogy a védőnő felvetette ezt.



2021. febr. 17. 10:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az elhanyagolt, veszélyeztetett családokhoz igenis kimegyünk. Mert azért azt tudjuk, hogy ki az a család, akihez meg covid alatt is ki kell menni. Egyebkent fent van az interneten az eppen aktualis vedonoi eljarasrend, akit erdekel.
2021. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!