Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi ideig kell lázat mérni?

Mennyi ideig kell lázat mérni?

Figyelt kérdés
Oltást kapott. Higany utánzat lázmérőnk van. Akárhányszor elkezdem mérni, egyből kakil és ugye felugrik a mérő. Ha lázas lesz gondolom 1-2 perc alatt felszökik a lázmérő ugye? Ki hogy méri ha jön a kaki, újrakezditek a mérést?
2021. febr. 18. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hónaljban mértem nekik.
2021. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nagyobbnak én is. De ő még csak 2 hónapos.
2021. febr. 18. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baba korukban is úgy mértem.
2021. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Sose jött kaki még attól, hogy a lázát mertem. Egyébként atalltam pisztolyos lazmerore. Az új irányelvek szerint nem túl lényeges, hány fokos a laza, elég ha azt tudom, hogy van vagy nincs. Ha most téved is valamennyit, mindegy. Ha nagyon felszokik, elég akkor pontosítani szerintem. Most hogy 38,2 vagy 38,6 az mindegy. Ha nyugos csillapítani kell, ha nem, nem.
2021. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most sikerült mérni. 37,6 levonva 37,1. Nem nyügös, egésznap alszik. Tápszeres baba, nehezen kakil, így ha be megy lázmérő persze hogy sikerül neki.
2021. febr. 18. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hat akkor hagyjad. Semmi gond. Nem kell óránként mérni. Ha nem fogod a kezeddel melegebbnek érezni nem kell szegényt egreciroztatni.
2021. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Én nem használtam babakorában lázmérőt, csak lázfigyelő matricát. Azt sokáig rajta lehet hagyni és nyomon követhető a hőváltozás, nem kell folyton macerálni a gyereket a méréssel.
2021. febr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó , ezt mèg nem is hallottam. Be is szerzek ilyet.
2021. febr. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!