Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom 6 hónapos múlt. Ela...

Kislányom 6 hónapos múlt. Elalszik és köhög. Ügyeletet felhívjam?

Figyelt kérdés

Ahogy elalszik, felköhögi magát. Ez a második ilyen nap.

Tegnap éjszaka egyszer ébredt enni, evés után egyszer köhögött,de nem ébredt fel rá. Ma délutáni alvásnal is felköhögte magát.

Most vacsi után elaludt, de nagyon köhögött, felébredt. Most újra elaludt, eddig nem köhögött.

Napközben jó kedvű volt, nincs láza sem, az orra nem szörcsög.

Ha köhög megint, felhívjam az ügyeletet?



2021. ápr. 4. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Hívd fel!
Ne hívd fel!
Túlreagálod!
32 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem refluxos?
2021. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, biztos nem az. Korábban voltunk vele hasi ultrahangon reflux gyanúval. De nem refluxos szerencsére.
2021. ápr. 4. 21:20
 3/13 A kérdező kommentje:

Már kb 40 perce alszik, az oldalára tettem le. Nem köhögött egyszer sem.

Lehet a fogzás miatti túlzott nyál miatt köhög elalvas után?

2021. ápr. 4. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 4 hónaposan fogzott, gyakran köhögött, pont akkor jött be a covid, tavaly áprilisban, én is be voltam sz@rva, de aztán összeraktam a képet, hogy valószínűleg csak a fogzás miatt.
2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet,a fogzas egyik tunete a rengeteg nyal es felrenyelheti, kohohes van belole. En fiam is fogzik es naponta parszor kohecsel,nem beteg...
2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedden voltunk a gyerekorvosnál, akkor nézte a tüdejét, tiszta volt. (vasárnap éjjel lázas lett, valószínűleg a fogzás miatt, mert a vizeletet is nézték, az is rendben volt neki).
2021. ápr. 4. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit emeld meg a fejét alvás közben, pl egy nagyobb párnával. Nekünk ez segített a fiamnál fogzás alatt. Mondjuk a lányomnál nem, de egy próbát megér.
2021. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Reflux párna van alatta, azt nem vettem ki neki mikor kiderült, hogy nem refluxos. Köszi!
2021. ápr. 4. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy garatcsorgás zavarja. Sok a váladék, ami hátracsorog. A lányom mindig ezzel szenvedett.
2021. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

Azzal mit tudok tenni?

2021. ápr. 4. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!