Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális hogy nagyon sokat...

Az normális hogy nagyon sokat akar szopiznia 6 hónapos kislányom? És cicin akar aludni.

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Annál, aki ehhez van hozzászokva, annál igen. Nyilván vannak anyukák, akik megengedik a babájuknak, hogy mindenért a cicin lógjanak és azon is aludjanak, más meg megoldja máshogy (ha éhes, ad neki enni, egyébként ringatja, beszél hozzá, simogatja, cumit ad neki, stb.).

Senkit nem akarok bántani, de egy baba megvan állandó cicizés nélkül is, aki meg úgy gondolja, hogy inkább cicit ad neki, azzal sincs gond, csak akkor nem kell meglepődni, hogy állandóan ha valami baja van, akkor azon akar majd lógni és nagyon nehéz róla leszoktatni.

Én is szoptattam, de cicit akkor adtam a fiamnak, amikor éhes volt, tehát mikor megetettem. Egyébként nem volt cicin. Okos, értelmes, kiegyensúlyozott baba volt és kisgyerek lett.

2018. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
6 hónaposan jött az első két foga, állandóan a szájában lógtam - szó szerint :D Egyébként lehet, hogy valakinek nem tetszik, de a fiam még mindig cicin alszik. Pár nap és 1 éves lesz.
2018. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg növekedési ugrás. Ha pár nap után nem áll helyre a napirend, akkor érdemes elkezdeni kóstolgatni, mert a tej már kevés lesz.
2018. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normalis, ilyenkor a fogzas, mozgasfejlodes, novekedesi ugras, szeparacios szorongas, vagy lappango betegseg is lehet a hatterben. A cicin elalvas is teljesen normalis, meg egy nala nagyobb gyermeknel is, nemhogy egy ilyen kicsinel. Ajanlom a Szoptatsi kerdezz-felelek csoportot a facebookon, ott szakertok is valaszolnak, vagy az Edsanyak szakertoi csoportot, ott csak szakertok valaszolhatnak.
2018. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!