Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mensi alatt anyatejtől hasmenés ?

Mensi alatt anyatejtől hasmenés ?

Figyelt kérdés
Kisfiam 21hos 16foga van , fogzik jelenleg is szerintem , egesznap az ujjait ragja , nem eszik tul sokat es a hasa is elkezdett menni de csak cici utan .. nem ertem szamomra nagyon erdekes sosem hallottam meg ilyenrol de igaz.. egy keveset eszik napkozben de nem jon ki belole viszont minden cici utan nyalkas zoldes szeklete van 3.napja miota elkezdtem mensizni ...mindig csak egy kevéske viszont a feneke mar igyis elegge kiegett es pelenkakiutese is van.. nekem nem negy a hasam es semmi uj dolgot nem ettem , gyogyszert sem szedek valakinek hasonlo volt e mar?
2021. ápr. 10. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy az anyatejtol van hasmenese, hanem, mert fogzik. Attol, hogy neked megjott az nem változtat semmit a tejen. Gondolom a 21 hónap alatt nem most jott meg eloszor, szoval szopizott mar korabban akkor is mikor te menstruáltál. Ha akkor nem volt ilyen, szerintem csak a foga lehet.
2021. ápr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!