Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 éves gyereknek lehet tüdőgyu...

7 éves gyereknek lehet tüdőgyulladása láz nélkül?

Figyelt kérdés
Körzete jó, eszik iszik,játszik. Csak hurutosan köhög nagyon.
2021. ápr. 12. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Bárkinek lehet tudogyulladasa láz nelkul, de hidd el, annak nem jó a közérzete.
2021. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet
2021. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, nekem például még soha életemben nem volt lázam, sőt még hőemelkedésem sem. De gyerekkoromban minden évben volt tüszős mandulagyulladásom, és felnőttként tüdőgyulladásom is. Akkor volt a testhőm 36,2. A házi orvos sem értette a dolgot, de elvileg ritkán előfordul.
2021. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
11 éves voltam, nem volt lázam, jártam iskolába, semmi bajom nem volt, csak erősen köhögtem. Mivel nem akart elmúlni, édesanyám elvitt az orvoshoz, ott derült ki, hogy tüdőgyulladásom van.
2021. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A gyermekem egy hete köhög. Most két napja szakad fel neki rendesen. Előtte szárazon köhögött többet, de napközben szakadt fel néha akkor is.

Elég erőteljesen köhög. Mondjuk most kép napja éjszaka egyáltalán nem köhög hála istennek.

2021. ápr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!