Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejeskave foltok vannak a 7...

Renata julia kérdése:

Tejeskave foltok vannak a 7 eves fiamon legalabbis ugy hiszem egy a hatan es egy pici az arcan es a labain is! Van esetleg olyan anyuka akinek hasonlo foltok voltak a gyereken? Nagyon felek mert most is varandos vagyok es kisse hippohander!

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányomon egy darab van,nem tudom mennyi felett kell kivizsgáltatni (talán 5 de nem biztos) de én mindenképpen megmutatnám bőrgyógyásznak.Jelenthet betegséget,de lehet teljesen ártalmatlan is,az is lehet,hogy nem is tejeskávéfolt.Akkor nyugszol meg ha utána jársz,én is hipohonder vagyok,nekem ez vált be,ha kétségem van megyek és megmutatom.
2018. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi v9ltam birgyogyasznal mert kisse erzekeny konnyen megpattan az er rajta!ugyhogy latta a gyereket de nem fedezte fel a foltot a hatan vagy nem tulajdonotott neki jelentoseget!nagyon felek mert csupa rossz dolgot olvastam itt a neten!abban remenykedek hogy eddig mas tunete is lett volna!ha tenyleg beteg lenne!
2018. máj. 14. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hipochonder a szó amit kerestél. A hippohander az valamiféle víziló kezet jelent. :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem mutasd meg orvosnak ha aggódsz mert ő tud egyedül megnyugtatni téged ha valóban aggódós vagy.

2018. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj,hanem vidd el egy orvoshoz,és mutasd meg neki.Az lenne a legjobb ha dermatoszkópja is lenne a dokinak.Mutasd meg hogy ezekről lenne szó,és mondjon valamit.

A rák is olyan hogy sokszor áttétig sincs tünete....tudom durva hasonlat,de ne ebből indulj ki...

2018. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne innen a netről, diagnosztizálj! Mert itt javarészt csak a rosszat olvasod! Ha a bőrgyógyász azt mondja, rendben van, akkor hidd el neki!:)
2018. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!