Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy élitek túl azokat a...

Hogy élitek túl azokat a napokat, amikor az egész család beteg? Esetleg többet megy a tv/rendelitek az ebédet stb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

A tv ugyan annyit megy, mint amúgy. Nálunk alapból megy, alapzajnak.


Ha beteg vagyok, ha nem (kb 2évente 1x vagyok beteg) akkor is főzök.


Annyi az extra, hogy akkor pihenés van...



Talán 1x volt ilyen. Férjem a 7évünk alatt 1x volt beteg, én talán 2x. Akkor sem egyszerre. Fiunk 5éves, hát nagyon ő sem volt olyan beteg, talán 2x. Másik fiam 2éves, ő annyira sosem volt beteg, hogy feküdjön is.

2021. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem áll meg az élet akkor sem, nyilván ugyanúgy főzök és teszem a dolgomat
2021. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Családostól mindenki elkapta a covidot a 3 és a 9 éves fiaim is.

Senkinek nem kívánom ezt! Férjem kórházba került a láza miatt.

Ment a tévé többet, inkább meséket néztek a gyerekek. A kisebb négy napig nem evett, alig bírtam tejitalt vagy tápszert bele nyomni. Ötödik nap mekis kaját kért, lehet emiatt sz.r anya vagyok de két napig azt ette mire visszajött a rendes étvágya.

2021. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ilyenkor a TV és az étel rendelés ilyenkor nagy segítség. Jobbulást!
2021. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én pld egy hasmenős,hányós vírustól megfekszem rendesen.Ha csak az egyik gyerek hasonlóan beteg akkor már attól hányok, hogy hallom hány.Szóval olyankor ha tehetem csak fekszem meg wc -re mászkálok felváltva a gyerekekkel.Ha csak egy kis takony, az nem változtat a napi rutinon.Covidot nem kaptuk el, eddig még.Így nem tudom mennyire fektetne meg bennünket.Minden esetre ne legyen bűntudatod, ha csak túlélsz ,ha megy a ház vagy épp nem főzöl.Nem lehet mindig Terminátornak lenni.
2021. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Az ebédet egyébként is rendeljük, a tévé sosem megy (anélkül is figyelemzavaros a nagy).

Ami ilyenkor változik, hogy nézek ki a fejemből és hagyom hogy szétszedjék a lakást, csak életveszély esetén avatkozok be. Most is ez van, beleestünk, tesztre várunk. Nagy (5) egészséges, kicsi (2) beteg, de rohangál, férjem még bírja, itthonról dolgozik, én köhögök a kanapén.

2021. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Valaki mesélje már el, miert kell azt lepontozni, aki nem akar belehalni a betegségbe, illetve ritkán beteg?!


Elkaptam a covidot, ahogy az egész család. A szomszéd bevásárolt, a kapura akasztotta, én meg minden nap főztem...

1hétig nem ment le a hőm, folyamat ilyen 37.5 és 39közt volt. Köhögtem. Férj tünetmentes volt, ő addig az udvaron alkotott, sokszor segítettem is neki.

A 2gyerek közül az egyik kb mint én, a másik negatív volt. Ők is ugyan ugy jatszottak, tanultak....


31l

2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Szuperanyák.

Egyébként szerintem annak is bele kell férnie, hogy néha betegség nélkül is rendeli az ebédet a család és egész nap pihizik mesét nézve. Betegen meg főleg.

2021. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Annak, hogy ki milyen gyakorisággal beteg, semmi köze a kérdéshez.
2021. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

9!

De az egyes leírta, illetve azt is, hogy nem áll meg a világ. Ahogy a 2es is... megis le lett pontozva....


8!

Pl mi olyan helyen lakunk, ahova senki nem hoz kaját... akkor haljunk éhen?!

(10km a város, de zsakfalu vagyunk, így senki nem hoz ide ki még egy nyamvadt pizzát sem.)

2021. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!