Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

5 éves kisfiunk köhögésre Dr.Theiss lándzsás útifű szirupot szed. 5ml az adagolása, teáskanálba szoktuk adni. Ma mondta a kisfiam, hogy az anyja úgy adta be neki már kétszer is, hogy kortyoljon kettőt az üvegbe. Ezen kiakadtam rendesen, de a feleségem szerint ez teljesen normális. Szerintem felelőtlenség, és idiótaság, hogy lusta kimenni egy kanálért.

Szerintetek?



2019. jún. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nincs semmi, csillapodj le! Nem antibiotikumot iszik így a gyerek, hanem egy gyógynövényes szirupot, ha meginna fél üveggel, akkor sem lenne semmi baja.
2019. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Inkább kanállal mérje ki az biztosabb
2019. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne parazz, nem lesz baja. Csak majd dobjatok ki az uveget, akkor is ha nem urult ki.
2019. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lenne felelőtlenség? Semmi baja nem lesz.
2019. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ismert túladagolása a szernek.
2019. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Eszembe nem jutna belekortyoltatni semmilyen gyógyszerbe. Ki kell dobni ha már nem használja, így meg fog romlani.
2019. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Coffelia ***** válasza:
68%

Ha lehetett tudni, hogy egy hétig fogom használni, és csak én, akkor én is üvegből ihattam, felsőtagozatos gyerekként és gimisként is. Előtte sajna nem volt, még nem forgalmazták itthon :)

Semmilyen felelőtlenség nincs benne, ez egy gyógynövényes készítmény, két óriási korttyal sem lehet alkalmanként "túladagolni".

2019. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:
68%
Előző vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez egyáltalán nem gyógyszer, csak egy gyógyhatású készítmény, nagyjából olyan, mintha sűrített, erősen mézes gyógyteát inna.
2019. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!