Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislanynal huvelyi fertozes...

Kislanynal huvelyi fertozes jelei mik lehetnek?

Figyelt kérdés
10 honapos kislanyomnak kicsit turos/krem allagu valadekot mostam ki a kisajkai kozul az esti furdetesnel. Mindenkepp jelzem az orvosnak de erdekelne hogy ez normalis-e? Esetleg a meleg miatt a pelusban bepallik es amiatt ilyen? Nem probal odanyulni, es nem is latom pirosnak.
2021. jún. 13. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
99.9%,hogy izzadsággal kevert maradék popsikrém,vagy sima hüvelyváladék, csak összeállt a melegtől. Ha nem piros, büdös stb, akkor semmi baj.
2021. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Én évekig hezitáltam, hogy vigyem e dokihoz, mert valamennyire piros volt, de azért mégse annyira, valamennyire furcsa szagú volt, de azért mégse annyira, egyszer kétszer én is találtam ilyen cuccot, kevesebbet, mint egy borsó, én is arra jutottam, hogy nem fontos. Sosem nyúlt oda és sosem piszkálta vagy mutogatta vagy szólt volna, hogy fáj, szóval nem vittem, a max amit tettem ártani nem árt alapon, hogy betettem kamillásvízbe pancsolni párszor, meg többet fürdettem, egyszer meg be is kentem canestennel, hátha.


Már nagy, semmi baja szerintem. Nehéz megmondani, mert ott marhatja a pisi, kaki, vagy homok a homokozóból dörzsöli, vagy nem bírja az új habfürdőt, vagy bepállott a melegben..


Én nem vittem, azt hiszem megúszott egy kellemetlen kenetvételt.

2021. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!