BCG oltás helye?!

Figyelt kérdés

2hónapos a kislányom, és a bcg oltás helye felduzzadt, és píros körülötte. (Tudom hogy ez normális reakció)

De a fiam megcsípte neki és a lány ordított, most duplájára dagadt, nagyon piros és egy kis vér is megjelent benne a genny melett...orvoshoz most nem tudok fordulni, csak holnap délelőtt.

Nem lessz belolle baja? Nagyon csúnya..


2021. aug. 11. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem szabad piszkálni! Remélem, alaposan elmagyaráztad a fiadnak, hogy nem szabad!

Kifejezetten tilos kipukkasztani!

Hideg vizes ruhát tegyél rá!

2021. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Na ezért sem fogok egynél több gyereket vállalni.
2021. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Fiamnak én fakasztottam ki véletlenül öltöztetésnél de neki alapjáraton nagyon csúnya volt és sok vér folyt ki belőle. Mutattam dokinak,de azt mondta ez gyakori eset és nem kell aggódni. Szép lett neki aztán
2021. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. 1,5 éves fiúról beszélek, elmagyaráztam neki, de nem hiszem hogy ilyen korban felfogná hogy a másiknak fáj...gondolom (sőt biztos) hogy nem tudta mi az a piros pötty a hugin és mint minden kíváncsiskodó kisgyerek érdekelte...ha az alapos alatt azt értetted hogy megütöttem, akkor nem...Nem a verés híve vagyok, hogy bántsak egy tehetetlen és védetlen gyermeket, miközben nem tudja még hogy mit okoz ezzel a másiknak. De remélem nem így gondoltad.

Nem szándékoztam neki kipukkasztani, tudom hogy nem szabad piszkálni! Igen, az eseményt követően hideg vizes ruhát tettem rá.

2021. aug. 11. 21:06
 5/7 A kérdező kommentje:

2 válaszoló. Köszönöm, hogy ezt közölted velem.

De engem az érdekelt hogy járt e valaki hasonló cipőben, és mi volt a következménye.

Mindenki saját maga érzi, hány gyermeket bír el.

Balesetek mindenhol történnek.

2021. aug. 11. 21:10
 6/7 A kérdező kommentje:

3 válaszoló.

Sajnálom, remélem nem fájt neki, elő fordulnak a balesetek.

A lányomnak nem fakadt ki, csak hogy megcsípte kis vér jelent meg benne, és felduzzadt egy Kicsit.

Hogy a benne lévő vér nem okoz e gondot neki, úgy hogy nem fakadt ki plusz hogy még gennyes is?!

2021. aug. 11. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett kedves kérdező
2021. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!