Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Pénisz gyulladás mennyi idő...

Pénisz gyulladás mennyi idő míg javul?

Figyelt kérdés
2 évesem fütyije begyulladt. Doki azt mondta sudocrem-mel kenjem és húzogassam. Mennyi idő lehet mire javul neki. Most pisilésnél is mondta már hogy bibis
2021. aug. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi régen tetránt kaptunk rá este bekentem reggelre semmi baja sem volt, most baci ellenit kaptunk az is gyorsan segített.

Előtte mosd le betadinnal lehet az is segítene.

2021. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. Remélem jobb lesz reggelre. Most már nem zaklatom szegényt had aludjon.
2021. aug. 28. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kicsinek a genny is folyt neki betadinnal kellet belocsolnom fecskendővel a bőr alá. Szerintem holnap napközben 2x3x betadinozd. 1 voltam
2021. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ovis nagyfiamnak Octenisept spray két nap alatt rendbe tette a minap. Csodaszer, minden háztartásban ott a helye!🙂 Sérülésre, sebre, (gátseb, köldökcsonk is!) gombás fertőzésre, nyálkahártya fertőtlenítésre, stb. alkalmas és kiváló.
2021. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!