Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csíp és viszket a péniszem?

Miért csíp és viszket a péniszem?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves korom körül jelentkezett ez a probléma először, amikor teljesen szűz voltam, nem volt semmilyen szexuális tapasztalatom…

Amikor önkielégítettem, akkor enyhén piros lett a makkom felületén a bőr, illetve csípett, viszketett.

Kézmosásra természetesen ügyeltem előtte…


Nos, akkoriban nem mentem orvoshoz ezzel, ami lehet hogy felelőtlenség volt, de ez van… Már mindegy.


Viszont magától elmúlt.


Majd éveken keresztül nem is volt semmi gond…

Elkezdtem nemi életet élni, 19 éves koromtól kezdve 22 éves koromig volt barátnőm.

Mindig óvszerrel védekeztünk aktusnál, sőt gumi nélkül az egész kapcsolatunk alatt még orál is csak néhányszor volt…


Soha nem volt semmilyen egészségügy problémája neki sem, vagy legalábbis tünete nem volt.


Nálam meg maximum annyi jelentkezett néhányszor, hogy ha sokáig tartott az aktus akkor kicsit pirosodni kezdett a makkom, de nem fájt, nem viszketett és hamar elmúlt… Csak annak tudtuk be, hogy kicsit hevesebbek voltunk és sokáig húztuk.

De az évek alatt tényleg csak pár alkalommal fordult ilyen elő.


Olyan mint 15 éves koromban, mintha valamilyen gyulladásban lenne a péniszem (de csak erekciónál), egyáltalán nem volt.


Most 23 éves vagyok, nem szexeltem már azóta, hogy szakítottunk a barátnőmmel.

Maszturbálni sem maszturbáltam, mert sok problémám volt és nem volt hozzá kedvel, legalább félévig.


Mostanában viszont megint elkezdtem rendszeresen önkielégíteni és ugyanaz van mint 15 éves koromban…


Nincs semmi a péniszemmel, de ha erekcióm van, akkor csíp, éget a makkom és viszket is, mer alatta a bőr.

Meg kicsit nehezen megy hátra a bőr (de hátramegy)…


Valószínűleg el megyek majd ezzel orvoshoz, de érdekelne hogy most ezzel urológushoz kell menni, vagy elég elmenni a háziorvoshoz?


Illetve hogy vizsgálnának meg?

Mert a probléma csak akkor jelentkezik, amikor erektált állapotban van a péniszem.


Meg mi lehet ez a probléma egyáltalán?


Vajon 15 éves korom óta tart ugyanaz, vagy ez már másik?


Fertőzés lehet ez egyáltalán?


Én mindig nagyon figyeltem olyasmire, ne használjak nyilvános mosdót, meg uszodába sem jártam soha, stb.

Nem értem, hogyha fertőzés, akkor hogy csúszhatott be.


Annó is azért nem foglalkoztam vele miután megszűntek a tünetek, mert elvetettem a fertőzés lehetőségét, mert nem tudtam/tudok olyan alkalomról amikor el kaphattam valamit.



2021. aug. 19. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
enyhe fitymaszűkület?
2021. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez lehet az oka?


Mert 6 évesen volt ezzel gondom, orvosnál is voltam vele, ahol felmerült hogy körül kell metélni, de aztán mégsem kellett…


Erre a problémára milyen megoldások vannak?

2021. aug. 19. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
műtét
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarom magamat körülmetéltetni.
2021. aug. 19. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
akkor szenvedj tovább. amúgy miért nem mész orvoshoz ezzel? lehet nem is fitymaszűkület, az csak egy tipp volt
2021. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd elmegyek orvoshoz, írtam is.

Ezzel kapcsolatban is tettem fel kérdést.

2021. aug. 19. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha enyhe szükületed van, de hátramegy mereven akkor az kezelhetö mütét nélkül is. Ha tudsz angolul keress rá netem, vannak hatásos nyujtási technikák. Viszont egy szükület nem fog ilyen reakciót kiváltani. Nekem is volt szükületem, nemmis enyhe, de nem égett bagy csípett soha.

Azt mondanám menj el egy megbízható urologushoz, olyanhoz akiröl tudni lehet hogy komolyan veszi a munkáját és nem metélés párti. Ha enyhe szükület, valszeg ad rá krémet ill. ha jo doki elmondja hogy hogyan tudod nyujtani otthon, de ahogy irtam te is utána olvashatsz, de a dokit ne hagyd ki!

2021. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!