Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 11 hónapos inhalátor használata?

11 hónapos inhalátor használata?

Figyelt kérdés
Náthás, hurutos köhögéssel. Orvos szerint nem kell neki semmi csak sós orrspray, sok cicizés. Szerintetek szabadna sós inhalátort használnom neki? Még kicsi, biztos lesz párszor beteg. Ha használ veszek egyet. Illetve szabad-e ilyet használni. Mire jó? Mennyit, mivel, mikor?
2021. szept. 15. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szabad. Orvosi sóoldattal, de van hogy ilyen kicsinek is gyógyszert írnak inhaláláshoz.
2021. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Orvos szerint magától fog elmúlni. Nem fullad. Neten láttam, hogy van ilyen. Anyu szerint ne csináljam, mert baja lesz tőle. Írtam gyerekosztályos nővérnek és védőnőnek is, hátha tudják, vagy megkérdezik nekem, csak kiváncsi vagyok. Ugye nem lenne baja? Iszen vannak ilyen sószoba meg mittomén. Ezek léguti dolgokra vannak. Nem? Vagy buta vagyok? Jó lenne tudni.
2021. szept. 15. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Salvus vizet használunk bele a gyerekorvos javaslatára
2021. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mekkora a gyermeked? Mióta használjátok? Van valami betegsége is? Asztma, krupp? Vagy csak "sima" betegségre?
2021. szept. 15. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd.

A lányom 5 hónapos volt amikor először náthás lett. A gyerekorvos javaslatára vettünk inhalátort.

A fiam 6 hónaposan volt először beteg, neki is használtuk már akkor is.

Azóta is mindig használjuk, ha nagy ritkán betegek. Salvus vizet szoktunk bele tenni.

2021. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem megéri beruházni rá. Tényleg nagyon jó, mi felnőttek is szoktuk használni.

Segít feloldani a letapadásokat. Hurutos köhögésre különösen jó. Hörghurut, de a sima “takony kór”, ami majd az ovi velejárója lesz, arra is nagyon jó.

2021. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Veszek! Most! Köszi!
2021. szept. 15. 13:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem fáj a kis torka sír és nagyokat nyel. Lennénk már túl rajta. Úgy sajnálom szegényt. De hogy semmit se szabad ez csúcs 😞
2021. szept. 15. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Nurofent vagy panadolt nyugodtan adhatsz neki.
2021. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nem tudom montosan, mikor vettük, de ennyi idôsen, ha hagyja nyugodtan használhatod naponta többször is. Jobbulást 🙂
2021. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!