Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hugyuti fertozes 11honapos...

Hugyuti fertozes 11honapos babanal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hanyassal,hasmenessel jottunk be a korhazba ami mar abba maradt most kiderult hogy hugyuti fertozese van amire venas antibiotikumot kap,kettot mar megkapott 3van meg,az lenne a kerdesem hogy ha sajat felelosegre haza megyunk a haziorvosunk beadhatja neeki az antibiotikumot?mar semmi baja nem hany nem lazas ketszer volt szeklete szep sarga sokkal jobb mint volt a kedve is megjott ,lenyegeben ugyerzem otthon hamarab meggyogyulna de ha nem adhato be a haziorvosnal maradunk

Volt valaki hasonlo helyzetben?hany db antibiotikumtol jott helyre?


2016. ápr. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem maradjatok bent,tudom nem könnyű!

Néhány kérdéssel lejebb a d mannózról beszélgettünk anyukákkal. Az én lányomnak 5* volt 1 év alatt. Nem akarlak elkeseríteni,de nagy valószínűséggel vissza fog térni. Nekünk volt egy 7 hónapig tartó tünetmentes időszakunk is. Havonta kell járnunk vizelettenyésztésre.ha láz van meg azonnal ezentúl. Melyik kórházban vagytok? Estleg a kezelőorvosotoktól rákérdezhetnél a d - mannózra. Bár nekem azt mondták még kicsi hozzá,sok anyuka adta a babájának,és állítólag nem tért vissza a fertőzés. Kitartást nektek! Esetleg ha megtennéd ,írd meg légy szíves mit tanácsolt nektek az orvos. Mielőbbi gyógyulást!

2016. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam még csak 7 hónapos lesz de már volt neki 2x is. Első alkalommal kórházban derült ki és egy hetet voltunk bent de neki nagyon csúnya volt a vizelete (baktérium : zsúfolva, ez állt a labor papíron) a nővérek azt mondták 3-5 nap szokott lenni de a főorvos meg azt, hogy ennek egy hét is kell. Nem volt kellemes egy hetet kórházban lenni. De nem jöttem volna haza saját felelősségre. Hétfői nap mentünk be, haza meg jövő héten kedden jöttünk.

Második alkalommal egy keresztes volt a vizelete és enyhén emelkedett volt a fehérvérsejt, arra antibiotikumot kapott, nem kórházi beutalót. Kontroll vizelet negatív is lett.


Szóval hiana kérdezed kinek mennyivel jött helyre, ez attól függ mennyire csúnya a fertőzés. Első alkalommal 3x2 vénás antibiotikum után is zsúfolva volt még a vizelete. Reggel este kapta szóval megoldhatatlan lett volna háziorvossal megoldani de mint írtam, nem is akartam.

2016. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vegul maradunk.mar jobban van!!!!!ha holnap szep lesz a verkepe mehetunk haza

Koszi h irtatok!

Mitol lesz hugyuti fertzs?

2016. ápr. 18. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk e-coli volt, végbélbaktérium, általában széklet miatt. Kislányoknál gyakoribb, bár nekem fiam van, néha kap a fütyije is a kakiból hiába pelenkázom sűrűn és figyelem nagyon mikor kakil.
2016. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes ami orvosunk azt mondta nem ápolási hiba,ez hülyeség. Ha a veséjénél nincs eltérés,egyszerűen hajlama van rá. Ahogyan pl.másoknak a mandula gyulladásra. Majd kinövi .Csak hát addig a végeláthatatlan antibiotikum. Én is kipróbálom a D- mannózt. Sok jó tapasztalatot írnak.
2016. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,mi mar jobbban vagyunk remelem mehetunk haza holnap

Es meg kiderult hogy rota virus is jatszadozik..

2016. ápr. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!