Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Illik megköszönni virággal...

Illik megköszönni virággal vagy adni vmit? mert elvállalta a doki hogy legyen a pár hós kisbabám gyerekorvosa (dokit váltok)

Figyelt kérdés

Nagyon örülök hogy ez sikerült mert a mostani gyerekorvos nagyon durva stbstb negatívumok; és egyébként rengeteg kisbaba és gyerek van a városban ezért nemnagyon vállalnak más körzetből gyereket.


Illik megköszönni egy csokor virággal?


2021. szept. 16. 15:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vagy ilyenkor mi a szokás?

Holnap reggel megyünk a rendelőbe.

2021. szept. 16. 15:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinnék emiatt semmit, főleg nem virágot. Így előre szerintem nem jön ki jól. Mindkét is úgy vállalt be a doktor nénink, hogy nem lett volna kötelező neki, mi desszertet, kávét vittünk neki karácsonykor.
2021. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor én mit vigyek? Kávét és vmi finom dobozos csokit?
2021. szept. 16. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az jó szerintem. Csak figyelj, hogy ne lépd túl a 8000 Ft-os értékhatárt, nehogy bajba keverd!
2021. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is dokit valtottunk, mikor a fiam 2 hónapos volt. A körzetis egy pszichopata, így átvittem ahhoz, aki nekem volt a gyerekorvosom, most tesóim jarnak hozzá.

Ujakat nem fogad, tele van, de a fiamat miattal elvállalta.


Semmit nem vittünk emiatt neki.

Ha szülinap/névnapja van, akkor felköszöntjük a neten. Ha pont akkor beteg a gyerek, akkor pedig egy deszerttel megyünk.


Most 38hetes terhes vagyok, a hugit már alapból hozzá irattam, most sem vittünk semmit 🤷‍♀️

2021. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4es mit jelent hogy 8000ftos értékhatár? Vagyis van ilyen szabályozás?


Amúgy ugye nem ciki ajándékot vinni.

2021. szept. 16. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vittem mikor váltottunk

Költözés után az itteni hírek alapján nem a körzetes dokikhoz szerettem volna a lányomat vinni ha gond van. Így egy várossal arrébb (ismerős által ajánlott dokihoz) jelentkeztünk be.

Megmondtam h ki ajánlotta, azt mondta vállalja, belefér. De nem vittünk semmit. Még a kartont is ő kérte át a régi dokinktól

2021. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is váltottunk, soha nem adunk semmit, minek?
2021. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8000 ft értékig lehet eü. dolgozónak tárgyban ajándékot adni, afölött hálapénznek minősül.
2021. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as : azért mert annyira örülök hogy elfogadott, mert az előbbinek a hozzáállása a babához és hozzánk olyan volt hogy azt mondtam (magamba) hogy legszívesebben örökre elkerülném és soha többé nem akarnék hozzá menni, undorodom tőle annyira olyan volt a viselkedése minden alkalommal a végén és az asszisztensnek is.

Soha nem voltam így.

2021. szept. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!