Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekorvos választás! Nincs...

Gyerekorvos választás! Nincs tapasztalatom, a lányos mamáknak milyen doki jött be általában, férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
Milyen szempontok szerint kell választani? Ha kérdezek anyukákat, mindegyiknek más doki van, és elég szubjektív.
2012. nov. 14. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igen ez szubjektív. Én férfit választottam, mert hozzá mentem nőgyógyászatra is és nagyon kedves volt. A másik szempont nekem ami fontos volt, hogy melyik kórházban rendel. Én mindenképp a SOTE-ban akartam szülni - ő ott rendel, így nem volt kérdés.

Az hogy nő vagy férfi szerintem teljesen mindegy, a lényeg, hogy jó szakember legyen, válaszoljon a kérdéseidre kedves és segítőkész legyen. Na meg a kórház, amit írtam.


34h km

2012. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a Kérdező gyerekorvost akar választani nem nőgyógyászt.

Mi sem tudtunk semmi alapján dönteni. Ahány embert megkérdeztem mindenki máshoz járt. Így a körzetihez mentünk. Nekünk is lányunk van, az orvos nő, de engem a neme nem befolyásolt volna. Talán nagyon fiatal kezdőhöz, vagy nagyon öreg, nyugdíjkorhatáron felülihez nem mennék. Van egy jó orvos, akit ajánlottak, de 70 éves és valószínűleg rövid időn belül nyugdíjba megy, ezért Őt már nem akartam választani.

2012. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük a kórházban a szakorvost hogy a kerületiben melyik a legjobb Gyerekorvos,adott egy tippet és ahhoz visszük.Nekünk bevált,mert nagyon kedves,aranyos,és törődik a gyerekkel.Minden rendelésnél fél órát bent vagyunk.Mindent megkérdez és mindenre válaszol!Egyébként lányom van és nő az orvosa!
2012. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányaimnak mindegy. Voltunk már ennél is, annál is. Barátnőm kislánya viszont sikító/sírórohamot kap a férfi orvosoktól. Meg úgy alapból a magas, nagydarab férfiaktól, ha csak hozzászólnak. (alacsony, vékony apukája van)
2012. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a védőnőt kérdeztem a terhességem végén,elmondta kik vannak és hogy ő kit ajánl.

amúgy nő az orvos,a lányom szereti,

mellesleg kórházban is főorvos,tehát orvosi szempontból is jó.

problémáim nem orvosilag vannak vele,hanem h mindig késik és néha nagyon lassan rendel.

amúgy nem tömi a gyereket feleslegesen gyógyszerrel.

és mellesleg az én lányom is fél a férfiak döntő többségétől!

2012. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hogy írtatok. Igen, gyerekorvost keresünk, védőnő mondta hogy időszerű lenne. Azt gondoltam, hogy a lányok ugyebár apásak általában és így a férfi dokit szeretik jobban. Amúgy ha az egyik nem válik be, még át lehet menni egy másikhoz, nem ciki?

A másik, mikor elmegyünk hozzá, hogy kell felkérni erre?

2012. nov. 15. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!