Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melyik gyerekorvost ajánlanáto...

Melyik gyerekorvost ajánlanátok Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
A háziorvosom Dr.Kovács Emília a Szent István utcán, őt nagyon kedvelem. Hasonló beállítottságú, közvetlen, lelkiismeretes gyerekorvost keresek decemberben születendő kislányomnak. Előny, hogyha ő is a város ezen részén, a kórházhoz közel dolgozik. Köszönöm!

2021. okt. 18. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Malomkerthez legközelebb gyermek háziorvos dr. Újhelyi János, már idős orvos, de nagyon fitt. A Szent István utcán van a hangszerbolt mellett a rendelője. Mi 11 éve járunk hozzá, sokan nem kedvelik a nyers stílusa miatt, mert a szülővel nem túl kedves, (amit néhány szülőt látva megértek) ellenben a gyerekeket imádja, és a gyerekek is viszont szeretik, van a rendelőjében egy gyerek által készített rajz is róla.

Velem nem is kell, hogy kedves legyen, a lényeg, hogy felismerje a gyerek betegségét, és gyógyítsa meg.

Előny, hogy sportorvos is, és magánrendelése is van.

A pandémia idején ez hatalmas előny volt, mert a távgyógyítás helyett ő a magánrendelésében megvizsgálta személyesen is a gyereket. Nem tudom, követted-e, de a rendelőkbe nem lehetett menni felsőlégúti tünetekkel, csakis telefonon "adták" a diagnózist.


A hangszerbolt másik oldalán van Nelli doktornő, szintén gyerekorvos, sokan szeretik, mert végtelenül kedves, és nyájas a szülővel és gyerekkel. Ellenben sajnos a szakmai tudása nem biztos, hogy megfelelő, sok anyukát hallottam, hogy azt a gyógyszert írta fel, amit a szülő akart... Na, ha ilyet mondtam volna Újhelyinek, biztos lett volt egy csípős megjegyzése.


Más körzeti gyerekorvost nem ismerek a környéken.

2021. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen Újhelyi doktort tudom, hogy régi motoros, a férjemnek is ő volt a gyerekorvosa, ez persze nem negatívum, sőt! :) Nelli doktornőről pontosan ezeket hallottam másoktól is, mint amiket most írtál. Számomra is elsősorban nem az a fontos, hogy velem mennyire kedves, hanem hogy szakmailag milyen és a gyerekkel hogy bánik. Persze ha kedves az egy plusz pont, szívesebben jár úgy az ember, de nem ez az elsődleges szempont. Sokat segítettél, köszönöm a választ!
2021. nov. 8. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is ő volt a gyerekorvosa! :D Pedig már 48 éves. :D


És ami még nagy előnye, csak most jutott eszembe, az a pontosság. A rendelés sem húzódott el soha reggelig, időpontot kell kérni telefonon, többnyire pici csúszás van maximum. A magárendelésében meg tűpontos.

Egyébként - bárkit is választasz - érdemes még a szülés előtt felkeresni. Nem tudom, melyik védőnőhöz tartozol, de nekünk pont ebben a rendelőben tartotta a tanácsadást Duljánszki Erika. Én nagyon szerettem őt is, bár sokan meg nem.

2021. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D ez nagyon vicces!! Akkor Újhelyi doktor az az ember, aki már gyerekkorunkban is öreg volt :D aranyos. De annál nagyobb a tapasztalata!


Nekem is Duljánszki Erika a védőnőm! :) én meg vagyok vele elégedve, emberileg és szakmailag is. Nekem mindig nagyon sokat segít. Szerdán megyek hozzá, természetesen majd vele is megbeszélem a gyerekorvos témát :)

2021. nov. 8. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Wow, milyen kicsi a világ!!!!


Jaj, de szerettük Erikát! Csak a gyerek 4 éves korában költöztünk körzeten kívülre, de még Nyíregyházán.


A doki állítólag minden évben lefutja a maratont, már több, mint 60-szor teljesítette :D

2021. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D tényleg micsoda véletlen! Nem semmi a doki, akkor nem csoda hogy ilyen jól tartja magát :)
2021. nov. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!