Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem múló köhécselésre mi vált...

Nem múló köhécselésre mi vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Fiam szeptember közepén enyhén náthás volt.3hét múlva kicsit köhögni kezdett.De csak köhigcsélt.Volt,hogy órákig egyáltalán nem köhögött,aztán vagy öt percig szinte folyamatosan.Éjjel viszont sohasem,simán átaludta az éjszakát.Itthon tartottam majdnem egy hetet.Az orvost hívtam,ezzel bemenni nem lehet.Azt mondta,hátracsurgó váladék irritálja,az orrát kell átöblíteni,meg TantumVerdét fújni.Azóta is ugyanúgy köhigcsél,kint a hidegben jobban,éjjel soha,nappal random szerűen.Mitől lehet?Szárazan köhög,váladék egyáltalán nincs.Anno köptetőt kapott,de most nem kell neki adni,a doki semmit sem javasolt.A szomszéd néni ugyanígy van,neki már antibiotikumot is adtak,de semmi hatása,több,mint 1,5 hónapja köhög. Mit tudnék adni neki,valakinek használt valami az alap gyógynövényes dolgokon kívül?Mert ezekkel próbáltuk már kezelni.

2021. nov. 1. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Salvus vizes inhalálás
2021. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baby luffal kentem őket. Nálunk is megy ilyenkor a hidegpárásító. (akár simám, vagy salvis vizzel, volt hogy mentás olajjal)

Amit nekünk felírt a doki az a fenistil csepp (ebből van hasonló összetevővel rendelkező vény nélküli is)

2021. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Kipróbáljuk!
2021. nov. 1. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Infra lámpázás, cseresznyemag párna melegen a mellkasára (vagy simán sót melegítesz és az), sós-kamillás gőzölés - hagy párologjon a szobában, kinder luuf kenőcs éjszakára, ultrahangos inhaláló sóoldattal (Aldiban vettem tavaly és szuper). Továbbá én aromapárásítót használok - hárs vagy borsmenta, vagy teafaolajjal. Normaflore, immunerősítés. Nem tudom milyen idős a fiad, de Bronchostop nekünk jó volt nagyon a 4 évesemnek- nézz utána.
2021. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!