Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hőemelkedéssel, taknyossággal,...

Hőemelkedéssel, taknyossággal, köhécseléssel orvoshoz viszed az óvodás gyerekedet?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy mindenért orvoshoz kell -e rohanni,márcsak az igazolás miatt is,vagy, ilyen tünetekkel nem mentek még? Mit tesztek ilyenkor? 37,5 37,6 körüli hőre gondolok,max 38-ig.
2014. dec. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisfiam nagycsoportos, 3 napot hiányozhat szülői igazolással. Utána már viszem orvoshoz. Ha enyhék a tünetek, akkor nem viszem. Tudom, hogy sok helyen akár 5-10 napot is lehet hiányozni, mindenhol más.
2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktam várni vagy 5 napot ha jobb nem de ha rosszabb lesz az állapota akkor szoktam orvoshoz vinni.Nem szeretem az antibiotikumokat az orvosok meg rögtön azt írják fel.
2014. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem. az a tapasztalatom, hogy ha leviszem, akkor betegebb lesz, főleg ilyen időben, tele a váró, 2 órát min. ott ülünk, addig összeszed még 2 betegséget és én is...

novemberben volt beteg, akkor felhívtam az orvost, hogy náthás volt, meggyógyult, kéne az igazolás. másnap reggel az egészséges rendelésre mentünk, megnézte, kiadta az igazolást és vittem is oviba :)

2014. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oviba nem viszam, és megnézetem a dokival.
2014. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem viszem oviba és elviszem dokihoz, hogy nézze meg.
2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, hiszen oviba így nem viszem el, a táppénzes papírt meg az orvos adja, anélkül hogy maradnék vele otthon? Telefonos bemondásra meg nem igazán ad ki papírt a mi doktornénink
2014. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!