Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves fima szeme mindig...

2 éves fima szeme mindig begyullad ha beteg?

Figyelt kérdés

Beszűkült konnycsatornával született az egyik szeménél. Ez a szeme mióta bölcsis ha taknyos, beteg elkezd könnyezni és begyullad. Lehet ettől baja? Lehet ezzel valamit kezdeni?

Holnap hívom az orvost.


2021. nov. 25. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Őőőő... az én lányomnak nem hiszem hogy van beszűkült könnycsatornája, de neki is mindig váladékozik a szeme, amikor meg van fázva... azt hittem, hogy ez nem akkora probléma, hiszen a betegséggel ez is elmúlik neki, mindenféle csepp nélkül :O
2021. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neki sajnos be is pirosodik és nagyon csúnya csipás lesz. Elmúlik a betegséggel csepp nélkül is. Csak hát ezek a bölcsis betegségek.... Napokig vastagon csipás mikor ébred 😔 És ezt úgy hogy cseppentem is
2021. nov. 25. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még cseppented is, sok mindent nem tudsz vele csinálni. Gondolj úgy rá, hogy folyik az orra, akkor folyik a szeme is. De megkérdezheted a dokit, hátha valami jobb csepp van rá. Lányom eddig 3x volt náthás (2 éves), és mind a 3x becsipásodott minden reggelre szegény. De ahogy elmúlt a megfázás, az is elmúlt.
2021. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!