Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » DTPA - IPV 6 éves emlékeztető...

DTPA - IPV 6 éves emlékeztető oltás után medddig tapasztaltatok reakciót?

Figyelt kérdés

Kislányom tegnap délután kapta meg, ma reggel még nem volt lázas, csak egy kicsit nyűgös. Aztán dél előtt szóltak az oviból, hogy rázza a hideg, nincs jól. Mire érte mentünk, és hazaértünk, csak 37.0-t mértem. Ebédelni nem akart, csak bedőlt az ágyba. 3,5 órája alszik.

Szerintetek holnapra már jól lesz?

Az az igazság, hogy nem gondoltam át, hogy számolni kell az oltási reakcióval, és holnap délutánra meghívtam a szülinapjára a családot🤦‍♀️

Szóval most elgondolkodtam, vajon lesz-e abból valami?

Nagyon kíváncsi vagyok nektek mi a tapasztalatotok?


2021. nov. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2hete kapta az oltást. Se aznap se másnap nem volt különösebben rosszul, csak egy kicsit nyűgösebb esetleg. Harmadnapra lett 39fokos láza. Nagyon nehezen sikerült levinni egyedül a supporsito antypetricumos kúp használt.
2021. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nulla reakció volt.
2021. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj... 1-ső, ez elég rosszul hangzik. Kislányomnak most lement, remélem nem megy fel újra..... Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még!
2021. nov. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!