Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van nálatok olyan, hogy a...

Van nálatok olyan, hogy a szülőket teljesen kiüti a gyermekbetegségek?

Figyelt kérdés
Mármint amit elkaptok tőle
2021. dec. 27. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen☝️. Mindent elkapunk es vegigmegy az egesz csaladon. A lepke himlotol a coxsackie ig,minden fura virusos gyerek szar elert,neha ugy neztem ki mint aki lepras,egesz testes kiutes. Influenza virusok,mindenki 39C lazzal fekudt,egyrakason,meg jo hogy senki se evett ,mert nem tudtuk ellatni se egymast,aztan egy karacsonyi rota,aminel engem a mento vitt el. Ott feküdtem hajnalig az infuzion. En nem ertem,mas hogy nem kap el semmit??
2021. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt már többször, hogy minden felnőtt megfertőződött, és rosszabbul voltunk, mint a gyerekek.
2021. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Egyetlen kollégám van, aki ilyen.

Ő 1-2 napokra dől ki a gyerekektől elkapott betegségekkel. Érdekes módon a telefonját valahogy át tudja előtte irányítani a mobiljára...

2021. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es dettó: A gyerek annyit szipog csak hogy rekedt a hangja napi 1-5 zsepi, nekünk meg fáj tőle a torkunk ömlik az orrunk. Influenzánál felkelni nem bírunk, és kb napok alatt elkapjuk ha hazajön hétfőn náthásan, akkor kedden folyik az orrom az irodában.
2021. dec. 27. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így van nálunk :)
2021. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindent elkapunk. És sokszor rosszabbul is viseljük, mint a gyerek. Múltkor elkapott valami hányós-hasmenős vírust a bölcsiben, őt hazaküldték, mert napközben egyszer hányt, otthon még egyszer kipakolt délután és részéről ennyi is volt, én mág másnap ott ájultam el a fürdőszobában a vécé fölött, a férjem már mentőt akart hívni nekem, mire felébredtem.

Még szerencse, hogy úgyis itthon kell lenni a gyerekkel, amikor beteg és nem az irodában kell úgy csinálnom, mintha tudnék dolgozni :D

2021. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindent. A bárányhimlőn is akkor estem túl amikor elkaptam tőle 30 évesen.

40 fokos lázam volt napokig. Jó,hogy volt segítségem. A náthák annyira nem ütnek ki de mindent elkapok

2021. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Calici kiütött minket is, amúgy mindent elkapunk, de azért más még nem döntött le a lábunkról.
2021. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tinektek pl náthák mennyi idő múlva jönnek elő a tünetek rajtatok?
2021. dec. 27. 12:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2-3 nap után de ahogy beteg lesz,azonnal tolom a c vitamint
2021. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!