Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van nálatok olyan, hogy a...

Van nálatok olyan, hogy a szülőket teljesen kiüti a gyermekbetegségek?

Figyelt kérdés
Mármint amit elkaptok tőle
2021. dec. 27. 12:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem, sokkal komolyabb vírusok vannak, vagy sokkal nagyobb a dózis amit kapunk?
2021. dec. 27. 12:46
 12/16 anonim ***** válasza:

✋ nálunk is az egész családon átvonul többnyire.

Az egyetlen amiből kimaradtam az a kéz-láb-száj vírus, pedig frissen köldöksérv műtve ápoltam mindenkit. 🤦‍♀️ Férjem konkrétan 3 napig ki sem bírt mászni az ágyból..

2021. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi is mindent elkapunk sajnos,de nálunk nagyon sokáig beteg a gyerek. December elején influenzásak voltunk és arcüreggyulladásunk volt. Most pl. valami vírusos eredetűt szedtünk össze a gyerek által. Torokfájás, láz, orrfolyás. Nagyon jól teltek így az ünnepek. Egész nap szinte csak feküdtünk.
2021. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as akkor nektek is most orrfolyás és láz van, nekünk igen sajnos, nekem közben így kell dolgoznom, megértelek. Folyamatosan folyik az orrunk.
2021. dec. 27. 13:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam nekem is mindent haza hoz és ránk ragassza. Az idei év brutális. Nyár közepén nyáralás közben 35C melegben taknyom nyálam össze folyt, terhes voltam. A férjem még rosszabbul volt. Szülés előtt rám ragasztott valami vírusos hasmenésses cuccot épp hogy túl ment jött a nátha. Azóta az újszülött babának is haza hozta az RSV vírust, még kórházban is voltunk. Karácsonyra a férjem a coronát hozta haza. Szóval meg van koronázta az év. Hiába szedünk vitaminokat sajnos ez van
2021. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor bolcsis volt, nekem egyfolytaban hasmenesem volt (pedig neki nem volt, csak neha natha). Ovis kora ota semmi nem kaptam el tole.
2022. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!