Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyerekeket minek akarják...

Leos pg kérdése:

A gyerekeket minek akarják beoltani?

Figyelt kérdés
A gyereket nem halnak bele influenzába, és nátha félékbe se!

2022. jan. 3. 15:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%
Ha a covid oltásról beszélünk, én sem oltatom be a gyerekem. Magamat beoltattam, mert máskülönben lekorlátozzák a mozgásterem, így a munkámban is ellehetetlenülök. Ettől függetlenül sem az oltás hatékonyságában, sem az értelmében, de még a megbízhatóságában sem vagyok biztos. Magammal szemben kockáztattam. A gyerekemet nem teszem ki ennek.
2022. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
9%
A gyakorikerdesek sztárjai majd jól megvalaszoljak neked a tutit. Itt mindenki mindentudó.
2022. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Veled az élen?
2022. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

#23


🤣🤣🤣

Miert ? Én jól megmondtam miért akarják oltani őket? Kiguvad a szemem de sehol nem látom hiába nézem mit írtam. Biztos kitoroltek "azok", én meg amneziat kaptam mert nem emlékszem. Hát ez van.

Sajnos én nem tudom a tutit megmondani.😭 nem vagyok akkora ász mint ti.

Te jól megmondtad a tutit?

2022. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%

Mert te nem mondtad meg jól,miért akarják oltano őket (az érintettekkel ellentétben), hanem saját tudatlanságadból fakadó véleményedet akarod itt ráérőltetni a népre, ami semmi érvet nem tartalmaz, csak ideböfögöd, hogy "ez sz.r, én szóltam" stílusban.

Elhisszük, hogy sértett vagy és feldúlt, mert az igazadat nem tudod megvédeni, de ne itt döntsd ki.

2022. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

#25


En vagyok sértett és feldúlt😉...aha. tényleg. (Én inkább gúnyosnak mondanám..mindegy.)

Mire ez a hiszti? Esetleg magadra vetted?

Megkerdezhetem a korod?

Elég furcsa , hogy nem tudod értelmezni amit írtam. Sőt, teljesen másról beszélsz. Kb olyan vagy, mint amikor valaki azt mondja: most levonjuk a konklúziót, te meg elkuldod a fenébe, hogy milyen jogon sertegeti az anyukadat. 🥴

Senkire semmit nem "erőltettem rá ", arra hívtam fel a figyelmet (persze csak a kerdezonek szánva), hogy senki nem fogja tudni megmondani neki miért akarják a gyerekeket oltani. Sokan persze "tudják "..😏

Nem az a jellemző ilyen oldalakon, hogy tele lennének hozzaerto emberekkel.

De az viszont már nagyon is jellemző az itt okoskodókra, hogy ők KIJELENTENEK valamit, amihez halvány fingjuk sincs. Persze rögtön megsertodik ha felhivod rá a figyelmet.

De nem is ezzel van a baj. Nem lehet mindenki az. Hanem azzal, hogy nem azt mondja "szerintem..talán..úgy gondolom.."..stb, hanem kijelent felrevezetve, bizonytalansagban tartva sokakat. Miközben peksutit árul a sarkon.

A saját "tudatlanságom" elismerem. Sokakkal ellentétben! Önkritikám is van. Sokakkal ellentétben. És veletek ellentétben én nem is csinálok úgy, mintha mindenre tudnám a választ.

Ha van véleményem akkor meg oda írom, hogy: szerintem. Nem bonyolult. Bár...

Tipikusan olyan emberek ezek, akik itt kernek tanácsot bárkitől(!) hogy mit csináljon a gyerek törött lábával és hisz abban valakinek hogy elég a kamillás borogatás. Mert az azt mondta. Ha szerencséje van épp kifogott hozzaertot, tapasztaltat, ha nem akkor egy tizenevest aki épphogy megkapta az első borotvajat..


Kártékonyak. Mind az ostoba aki elhiszi, és az is szaktudas nélkül kijelent, ezzel - esetleg - kárt okozva vagy akár veszélybe sodorva másokat. Mert könnyű a telefont nyomkodva megmondani a tutit, ha téved már senki nem fogja felróni neki, hogy az ostoba kijelentései miatt kárt okozott. Az oltással kapcsolatban is ugyan ez a helyzet.


Mellesleg milyen igazamat nem tudom megvedeni? (Ha így egyszerűbb: szimplán annyit irtam, hogy sokan akik itt okoskodnak kozben semmit se tudnak. De azért bátran kijelent. Így érthető? )

Lefordítanad miről beszélsz egyáltalán? Vagy nem is nekem válaszoltál?



Es miért beszélsz mindenki nevében? Ismersz minden hozzaszolot?



Mindösszesen ennyi lett volna az, amit két mondatba leirtam fentebb. Igaz , gúnyosan. Nem sertodotten. Nem is értem miért lennék az. 🤔 nem tudok rajonni.

Na, mindegy. Vannak itt furcsaságok bőven.

2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
52%

Te szarkasztikus akarsz lenni, nem gúnyos, de sajnos azt is bénán csinálod barátom. Mindenki számára világos, hogy szerinted te jobban tudod, mint ők maguk, hogy miért akarják a gyereket beoltani, csak te azt hiszed, hog, egy megmondóember vagy, mert egy fórumon ilyen macskaköröm stílusba előadod a tutit.


Átlátszó, béna, dedós, sértődött ez a stílus, mert nem értesz egyet az oltással, magad sem tudod miért, de a környezetben a többség gondolom ellenzi és ezért te sem, de a véleményed nem tudod érvekkel kifejezni, csak úgy, hogy aki egyetért vele, azt "mindentudónak nevezed"

2022. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

#27


Megint nem értem mi a bajod. Mi az hogy mindenki számára világos? Közvélemény kutatást csináltál az itt valaszadok között, vagy mi?


Közben rajottem, hogy félre értjük egymást. Én arra reagáltam, hogy a hm...mondjuk úgy vezetés miért akarja a gyerekeket oltani, te meg arra, hogy a szülő.

Meg mindig nem sertodtem meg. Pedig elég bunkó a stílusod neked is. De itt ez már alap. Mar fel se veszem. Tok felesleges. Neked is ezt tanácsolom. 😘

A válaszom meg még mindig gúnyos, nem szeretem a szarkazmust. Bar a gunyolodas se sokkal jobb. 😒Barátom.



Ja, amúgy oltva vagyunk. Mindenki. Moderna. Meg a 101 éves nagymama is. Nem félünk tőle. Párom apja orvos, párom meg vegyész.

2022. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%
Ja, de az meg mindig elgondolkodtat, hogy mi a véleményem amit érvekkel kellene kifejezni? Ezt magyarázd meg el légyszíves. Milyen véleményem?
2022. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

Az hogy én "nem értek egyet az oltassal" az a te feltetelezésed volt. Bár arra se tudok rajonni miert. Semmi olyat nem írtam, amivel akár utaltam volna erre hogy mi a véleményem az oltasokrol. Neem is értem. honnan szedted ezt?

Bar abból kiindulva, hogy mindig többes számban beszélsz mások helyett is ..hat nem tudom.

De szerintem félre értettük egymást.

2022. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!