Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyerekeket minek akarják...

Leos pg kérdése:

A gyerekeket minek akarják beoltani?

Figyelt kérdés
A gyereket nem halnak bele influenzába, és nátha félékbe se!

2022. jan. 3. 15:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%

Nem értettük fére egymást, te értesz engem félre, vagy csak szimplán nem tudod értelmezni az írtakat. Ha valaki neked megírja az igazat, az bunkó? Tudod te egyáltalán mi az? Vagy én is kezdjem el ezt a legjobb védekezés a támadás stílust, amit te képviselsz? Vsgy hogy honnan veszed azt, hogy én/mi nem értünk a témahoz? Honnan szeded ezt? ez csak részedről feltételezés.

A véleményedet leírhatod, semmi sem tiltja, de ezeket a félszavas, provokáló célzasokat arra, hogy aki oltatta a gyerekét, mert SZERINTED nem ért a témahoz, azt hanyagold, mert ez színtiszta provokáció, ami a te előítéletedre épül

2022. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
47%

#31


Te tényleg nem vagy semmi. Vagy direkt csinálod? Valami bajod van?

Hol írtam ilyet hogy ha valaki leirja az igazat (egyébként milyen igazságról beszélsz?) az bunkó?

Miert irkalsz olyanokat, amiket nem mondtam, nem írtam?


Igazad van, tényleg nem tudom, ki lehet az egy anonim oldalon, aki ért a témához. Elismerem. De abban is biztos vagyok, hogy pont most itt nincs olyan.

Viszont nem is beszélek mindenki nevében mint te.


Szerintem is jó ötlet oltatni a gyerekeket. Nalunk is oltva vannak. Egy szóval nem mondtam, hogy ha valaki oltatta a gyerekét az nem ért a témához.

Azt mondtam hogy (a kérdező által féltett kérdésre, hogy miért kell oltani a gyerekeket), a sok okoska akinek fogalma sincs róla majd biztosan meg fogja tudni mondani miert akarják, amit - bár nekem nem derogal beismerni hogy félre értettük egymást, igaz, kb. a harmadik válaszodból esett csak le, hogy félre értettük egymást , és még mindig nem érted - én arra gondoltam: a politikusok, szakértők, orvosok meg az ufók a padláson miert döntöttek úgy, hogy oltani kell a gyereket (erre reagaltam a kerdezonek, hogy majd biztos sok okos megmondja a tutit) Te meg a szulokre gondoltál a kérdéssel kapcsolatban. Erre én rajottem. Te meg olyanokat akarsz a számba adni amit nem mondtam, vagy gondoltam. Vagy valami nagyon nem jó a fejedben.

Egy szülő persze hogy tudja akarja-e e oltatni vagy sem. Amit én tamogatok.


De szerintem te ezt vagy direkt csinálod, vagy valami nagyon nem kerek nálad.


Szép álmokat.

2022. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
52%

Egy mondat erejéig beleszólok a szájtépésbe:


"Ha van véleményem akkor meg oda írom, hogy: szerintem. Nem bonyolult. Bár..."



Ez egy túlmodoroskodott fszság. Te mondod, tehát a te véleményed, akkor mi értwlme kihangsúlyozni, hogy "szerintem"? Ha mondunk valamit és hivatkozás nélkül tesszük, akkor evidens, hogy saját véleményt mondunk, vagy egy olyan ismert véleményt, mellyel magunk is azonosulunk. Ergo ugyanúgy a mienk.


Hót feleslegesen osztod az észt. Ráadásul kéretlenül.

2022. jan. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
52%

"Igazad van, tényleg nem tudom, ki lehet az egy anonim oldalon, aki ért a témához. Elismerem. De abban is biztos vagyok, hogy pont most itt nincs olyan."


Speciel én értek a témához, úgyhogy még ezt sem tálaltad el.

2022. jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!