Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekorvos választás, váltás...

Gyerekorvos választás, váltás menete?

Figyelt kérdés

Kisfiam részére szeretnék gyerekorvost választani, váltani, mi a menete?


Egészen pontosan a körzetünk szerinti gyerekorvoshoz szeretnék átjelentkezni (elvileg kötelező fogadnia)

A korábbi gyerekorvos egy korábbi lakcímünk körzetéből volt, költözés miatt váltanék.


Személyesen meg kell jelenni vagy csak bejelentkezünk betegség esetén és kész?


Covid szigorítások miatt már nem tudom mit lehet és mit nem, a telefont nem veszik fel, ha nem muszáj nem is rabolnám az idejüket ilyen kérdéssel…

Írtam Emailt de semmi reakció


2022. jan. 5. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi telefonon felhívtuk az új orvost, hogy most költöztünk az ő körzetébe. Nekünk időpontraa mennünk kellett hozzá, mert megvizsgálta a gyerekeket. A kartonjukat meg átkérte a régi gyerekorvostól.
2022. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor én gyerekorvostól a felnőtt orvoshoz mentem, beszélni kellett az új dokival, hogy fogad e (igaz, nem a területileg illetékes), és ő azt mondta, hogy igen és átkéri a kartonomat. szerintem mindenképp érdemes először beszélni az új orvossal, hogy átkéri e ő a kartont, vagy neked kell vinni, vagy mi legyen. de a régi dokival is beszelhetsz erről, ha őt konnyebb elérni, lehet ő tudja a doki privát számát és úgy meg tudja vele beszélni a dolgot.
2022. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont az a problémám, hogy a régi teljesen elérhetetlen. Ősszel felújították a rendelőt, új telefonszámuk van, de nem veszi fel senki (automata)

Emailre nem reagál


Csak úgy meg nem lehet menni, időpontot kell kérni mindenért

2022. jan. 5. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnő nem tud segíteni, hogy hol éred el vagy hogy hogy működik ez nála?
2022. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Válaszolt az Emailre, felvett minket gond nélkül


Egyelőre nem kell bemutatkoznunk neki, gondolom a szigorítások miatt feleslegesen nem hív be senkit

Nem is annyira baj ez :)


Szóval tapasztalatom:

Taj és lakcímkártyát lefotóztam, emailben elküldtem és kértem a felvételt a praxisába

Elegendő volt, átvett

2022. jan. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!