Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a gyerekorvos választás/bej...

Mi a gyerekorvos választás/bejelentés menete?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, a védőnő szólt, hogy legközelebbre mar legyen meg a gyerekorvos neve. Csupán annyit kell tennem , hogy elmegyek személyesen és megkérdezem vallal.e? Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. febr. 19. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A kiskönyvbe be fogja magát írni

2020. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmész, bemutatkozol és ha jól emlékszem, ennyi volt. Én körzetishez mentem, így nem volt ilyen, hogy elvállal-e, mivel kötelező neki.
2020. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 gyerekorvos van és automatikusan ahhoz az orvoshoz kerültünk, akihez a védőnő tartozott.Először akkor találkoztunk vele mikor a kórházból kijöttünk a babával és jött megnézni, meg a k vitaminos receptet ilyesmit hozta.Meglepő hogy máshol nem így működik viszont érdemesebb szerintem a védőnőt megkérdezni erről illetve arról, hogy melyik gyerekorvost ajánlja inkább.
2020. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi
2020. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Felhivtam, hogy vállalna-e úgy uj gyereket, hogy a nagy is jönne mellé, azt mondta igen. Elmentem, belirt a kiskönyvbe es ennyi.

Ha neked jó a körzetes, nincs túl nagy teendő, csak nekem a körzetes a nagyot 2x félrediagnosztizálta, így inkább valtottunk.

2020. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!