Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekorvos választás most...

Gyerekorvos választás most hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Akiknek mostanság volt esedékes hogy zajlott. Szülés előtt fel kell hívni? Gondolom most a vírus miatt nincs személyes találkozó. Védőnő annyit mondott hogy a mostani helyzet miatt ki se jönnek szülés után az orvosok. Nálatok hogy volt?
2020. nov. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk csak annyi volt, hogy megmondtuk kit szeretnénk. Kérdeztem hogy fel kell-e keresnünk, de a védőnő azt mondta nem szoktak senkit elutasítani. Nálunk a vírus elennére ki fognak jönni a védőnővel az első nap amikor haza jövünk a kórházból.
2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írtam e-mailt az adott orvosnak akit kinéztem válaszolt, mondta hogy egyik októberi rendelésére menjek be és bepecsétel a kiskönyvbe. Aztán ha megszültem hívjam fel. Ennyibe maradtunk. Arról nem beszéltünk még, hogy ki jön e nekem a védőnő azt mondta, hogy valószínűleg a ki fog.
2020. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megy ki újszülötthöz? Az szép. Nálunk kijött, az oltásokat is itthon adja be. Persze nem ingyen, de kit érdekel ez most. Az első alkalom egyébként ingyenes volt, csak az oltások nem.
2020. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt összehasonlítási alapom így mi a körzetit választottuk, ami azért is jó, mert kb 2 perc gyalog a rendelő. Egyébként egy kedves, idősebb hölgy. Személyes bemutatkozásra úgy a 30. hét környékén/után kellett menni. Felírták a gyerek adatait, mi lesz a neve, hol lakunk, a védőnő által adott nyilatkozatot lepecsételte, aláírta és a kiskönyvbe beírta, hogy ő lesz a doki. A szülés után felhívtam, felírta a szükséges dolgokat, elkérte a baba zárójelentését és elküldtem a Taj számot is. Mondta, hogy ha szeretném akkor átvihetem, de ebben a vírusos időben inkább ne, ha nem érzem úgy, hogy bármi gond lenne.
2020. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!