Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » RSV vírus 6 hónapos babánál ?...

RSV vírus 6 hónapos babánál ? Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Hétfőn 3 nap láz után elvittem a fiamat dokihoz, náthás volt és hurutosan kezdett köhögöni, de nem fulladt. Csináltak neki crp-t, kimutatta hogy 7-es, hogy vírusos megbetegedés.Füle, tüdejére azt mondták tiszta. Kapott szirupot + orcseppeket. Ma vittem újra kontrolra, ma más doki volt. Meghallgatta, azt mondta hall valamit a hörgőinél. Hogy ez RSV virus, hogy ez nagyon gyakori most a gyerkőcöknél. Kapott kúpot, valami hörgőtágítót, amit csak ma delelőtt és este kell beadnom + szirupot. Azt mondta, ha fulladna, akkor sürgősségire menjünk. Ma a crpje már negatív volt. Már hétfő óta nem lázas, csak minimálisan 37-37,2. Jó kedve van, de a hörgést hallom én is. Félek, ne hogy rájöjjön olyan roham, hogy megfullad.Ha elkezd sírni, akkor elég rendesen hörög. Van tapasztalatotok ezzel a betegseggel ? Milyen volt a lefolyasa ? Mennyi a gyógyulási idő ?
2022. jan. 5. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!