Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adhatok Augmentin szuszpenzió...

Adhatok Augmentin szuszpenzió mellett Germicid c kúpot?

Figyelt kérdés

A 1,5 éves lányom megfázott. Az orvos augmentin szuszpenziót írt fel neki. Germicid C kúpot adhatok neki lázcsillapításra?

Eddig sima germicid volt itthon, de az megszűnt.


2022. jan. 17. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem voltam benne biztos és a doki nagyon hamar meg akart szabadulni tőlünk így elfelejtettem megkérdezni.
2022. jan. 17. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kúp helyett kaphat Nutofent, Panadolt (szirupok), magas láz esetén Flamborin cseppet is.
2022. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak annyira nem szereti a szirupokat, hogy inkább kihányja. Az is csoda, hogy az antibiotikumot bele tudom diktálni anélkül, hogy visszajönne.
2022. jan. 18. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Mehet nyugodtan


#3

Bármilyen hihetetlen, vannak olyan gyerekek akiknek a kúpot egyszerűbb beadni mint a szirupot. Ráadásul van több előnye is.

2022. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Bármilyen hihetetlen, a Flamborin cseppből tényleg pár csepp kell. Mivel csak iszik valamit a gyerek (anyatej/tápszer/víz/...), ennyi idősen már szükségtelen a kúp.
2022. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Flamborin jött be, egy kis kanál cukorra csepegtetem, így hajlandó bevenni.
2022. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!