Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már covidos a babátok?

Volt már covidos a babátok?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen tünetekkel,hogyan vészelte át?
2022. jan. 24. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Igen, most kaptuk el mindannyian (kislanyom, ferjem, en) pedig mi ketten a ferjemmel mar. Ahamradik oltast is megkaptuk, de ez lenyegtelen, orulok, hogy 2 ev alatt most kapjuk el eloszor (legalabbis amirol tudunk).

A kislanyom 15 hónapos, azzal kezdodott neki, hogy belázasodott. Nehany nap mulva kohogni is elkezdett, de ezen kivul semmi mas tunete nincs. Talam meg annyi, hogy sokkal faradekonyabb. Délután másfél orat szokott aludni altalaban, max kettot, de mióta covidos (4 napja kb) azota 3 orakat is alszik délután. Ejszaka meg 8tol 8ig szokott aludni, most akar reggel 10-ig is. Mondjuk ejszaka meg is ebred párszor most valoszinu a láz miatta. Most is azért vagyok fent, mert felebredt.

2022. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja
2022. jan. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor és most is átestünk rajta. Tavaly 3 hós volt, egy napig hőemelkedése volt de ennyi. Idén 14 hónapos, 1 nap hőemelkedés, a szeme pár napig váladékozott, viszketett, néha köhög de nem mondanám vészesnek. Kb 3 éjszaka volt húzósabb, amikor fájt a torka is (nekem is ez volt a fő tünetem csak ebből jöttem rá). Nurofent kapott rá éjszakára, nappal semmi baja nem volt.
2022. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt, hasmenés volt csak.
2022. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan, es 1,5 évesen is elkapta. 1-2 nap láz, orrfolyas volt a tünet. Az elsőnel az étvágya is rossz volt, es néha hányt. Egyébként par nap alatt átment rajta, különösebben nem viselte meg.
2022. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férjem és én is igazoltan betegek voltunk. 2 hónapos volt a fiúnk akkor, de semmi baja nem volt.
2022. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most esett át az 1 éves fiam. Két napig lázas volt, folyott az orra és köhögött.
2022. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es,mennyi ideig nem volt jól?
2022. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!