Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fontos?!! Nincs pisi reggel óta

Fontos?!! Nincs pisi reggel óta

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 eves , reggel 10-11korul pisilt utoljara es mar 9 ora van.. eszik , iszik, mostanában nem szeret pelusban lenni , orra folyik, kicsit kohog de mar napok ota nathas.. kedve jó,izzad de nagyon felek ez mennyire normAlis?!
2022. jan. 28. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert fura. Nem pelus mar? Bilire nem ultetted? Udito tea? Ilyenkor ne foglalkozz hogy edes,ne vizzel itasd,hanem barmit amit megiszik.
2022. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Folyton leveszi a pelust , ha jon a kaki szol hogy kéri.. volt h hasznaltuk a bilit de legtobbszor elszalad ha meglatja hogy hozom.. most is kis gatya van rajta mondogatkm neki hogy pisilni kellene de nem akar vagy nem jon nem tudom
2022. jan. 28. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

D.e.11 ota azert eleg sok ido eltelt. Lazas is?

Nekunk nem volt meg ilyen,nem tudom hova lett belole a pisi

2022. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Epp most mondtam neki ha nem pisil kikapcsolom a meset , es jott neki vegre nem keves 😍 nem tudom ki vagy hozzászóló, de remelem szep ested lesz 😍 koszonom hogy gyorsan irtal most egy kicsit megkonnyebbultem hogy jott neki vegre 😍 feltem es felek a kiszaradastol nagyon
2022. jan. 28. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
😅🙏 orulok. Vegre. Bar nem rajtam mult. 😁 Nekunk van mindig otthon Hipp ors. Rehidratacios folyadek,asvanyi anyagokkal..esetleg erdemes beszereznetek holnap. Dm rossmannban is van.
2022. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom folyton ezt csinálja, naponta kétszer pisil. Talán nagyon jók az izmaik és azért tudják így tartani. Ha nem beteg és iszik, akkor nyilván nem fog kiszáradni.
2022. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is volt, hogy ezt csinálta, de. oviban pisilt, aztán csak másnap de. itthon - én bezzeg legalább óránként egyszer megyek 😒
2022. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Kislányom is tud ilyet csinálni, pedig már 3,5 éves. Képes úgy tartogatni, hogy naponta csak 2x pisil.

Kénytelen vagyok naponta többször elküldeni wc-re, és sokszor pisil is ilyenkor, de magától csak az utolsó pillanatban menne.

Mondjuk nálunk az ivással is van gond. Alig tudok belediktálni valamennyit.

2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltok, hogy rendesen igyon? 2.5 éves a kislányom, de sokszor alig iszik, alig pisil.
2022. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9 kisfiam is nagyon nehéz eset sajnos .. vannak napok mikor tobbet eszik es iszik de vannak mikor orulok egy fél szelet vajas kenyérnek is akár vagy akárminek :) inni is csak vizet iszik.. vagy ritkan elfogad valami rostosat de azt is úgy hogy kicsit csalnom kell.. egy dobozos szensavas udito helyett rostosat ontok bele neki xd gyumolcs zoldseg se megy sajnos .. cicizik még de sztem az mar nem sokat számít mert csak szinte avashoz keri vagy ha a kozelemben akar lenni
2022. jan. 28. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!