Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fontos! Ezzel a hőgörbével...

Fontos! Ezzel a hőgörbével lehetek terhes? Tünetem csak annyi, hogy hányingerem van reggel, van amikor este is, és még ha rágondolok a kajára?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy hőleesés volt mára. A hányinger korai lenne, ha terhes is vagy.
2013. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 nappal később volt a pé-d mint ahogy behúzta, így még baromi korai lenne bármilyen tünet.
2013. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

nem vagy/lehetsz terhes. ha nem tudod kiértékelni a látott diagramot, miért nem fordulsz orvoshoz?

(egy orvostan hallgató 24F)

2013. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 13. cn-on volt a PÉ. Tüneteket nem valószínű, hogy terhesség okozza, a vasárnapi hőleesés nem túl bíztató (bár nem kizárható, hogy beagyazódástól van, de ahhoz nagyot esett)

Ma reggel hogy alakult a hőd? Hány naposak a ciklusaid általában?

2013. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Látta a dokim a görbét, de nem járok mindennap. Az elején mèg jòl indult.

Kedves 4.! Ma 36.8 lett. A ciklisaim nagyon rendszertelenek 32-55 volt amit ebben az évben figyeltem.

2013. dec. 2. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, 2. válaszoló vagyok.

Most nézem, hogy 12. cn-on ovitrelle-t kaptál? Akkor tutira 13. cn-n volt a tüszőrepid, így viszont a 20. cn-i leesés akár beágyazódás is lehetett, vagy pedig semmit nem jelent... mindenesetre még mindig nagyon korai bármit is mondani, néhány nap múlva már többet el fog árulni a görbe.

2013. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam ovitrelle-t. Egy hèt mùlva tesztelek. Köszönöm a vàlaszodat!!
2013. dec. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!