Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rinithises a kisbabám, ha öt...

Rinithises a kisbabám, ha öt alkalommal tüsszög naponta?

Figyelt kérdés

#tüsszentés #Rinithis #Hapcizik
2022. febr. 3. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém akkor is tüsszög, ha jön a buki és felmegy az orrába, vagy valami porossal játszik, stb.


Folyik az orra amúgy? Ez főleg a rhinitis jele.

2022. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem váladékos.
2022. febr. 3. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi öt alkalom? Az azt jelenti, hogy kb. háromóránként. Az semmi. Ha 5 perc alatt ötször tüsszent, akkor érdemes gondolkodni ezen.
2022. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Rhinitis = nátha.

Ne rémisztgesd magad a googleval.

2022. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a babák gyakran tüsszentenek. Ha megtaláltad a rhinitist, akkor ezt az információt is elérheted.
2022. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Engem azért foglalkoztat ez a kérdés mert attól tüsszög, hogy az orrlyukában vannak kicsi darab orrváladékok. Nem folyik neki, nem beteg csak ettől szürtyög a légzése is. Ezzel nem tudom, hogy mit csináljak mivel 4 hónapos.

Köszönöm a válaszokat

2022. febr. 12. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa, hát az nálunk is mindig van, mióta megszületett. Ilyen félig beszáradt fikuszok, tényleg azért, mert bukik, vagy száraz a levegő és beleszárad, de ez normális. Nekünk van ilyen kézi elektromos orrszívónk, ezeket kiszívni tökéletes, de hallottam szájjal szívósról is (azért ehhez orrszporszi erősség nem kell).
2022. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!