Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Èrdeklődni szeretnèk, hogy...

Èrdeklődni szeretnèk, hogy utazàs elötti covid tesztet egy 3 évesnek hogy csinàlnak? És ennyi idősen mennyire toleràljàk?

Figyelt kérdés

#Gyerek covid teszt
2022. márc. 10. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk nyálból veszik a mintát, egy ekkora gyerek meg már megérti, hogy ezt kell, nincs belöle semmi gond.
2022. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mi a pcr tesztre megyünk
2022. márc. 10. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 3 hónapos gyereket kellett teszteltetni műtét miatt.

A szájába kotort bele, meg az orrába, de az igazából csak az orrcimpa volt, nem sírt, kicsit a fejét húzta.

Másnap azonban, amikor a kórházban a befekvés előtt megcsinálták neki a gyorstesztet, akkor benyúltak rendesen az orrába, ordított szegény.

Ha magán úton csináltatod, szerintem ott nem kínozzàk meg a gyereket.

2022. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok, annyi még, hogy próbáltuk a Medicoverben csináltatni, mert ott a PCR olyan, hogy csak szájba nyúlnak. Sajnos a videki klinikán ilyen kicsi gyerektől nem tudnak venni, Budapestre meg nem mentünk fel emiatt.

Ha ti ott laktok, esetleg érdemes megérdeklődni, mert ott a PCR is csak garatos.

2022. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés hova mentek. Háziorvosok közül vannak akik elfogadják az odavitt friss orrsziporszi váladékot is.


4 évesemmel úgy tudtunk menni, hogy elmondtam előre mi fog történni és hogy utána elmegyünk cukrászdába. Amíg az orvos előkészült, mondogattam neki, hogy itt vagyok, gyors lesz, gondoljon a cukrászdára. Kellemetlen volt neki, tartani kellett a fejét mert sírt közben, de tényleg gyors volt és hamar elfelejtette.


Próbálj ne izgulni előtte, mert ha érzi hogy valami miatt aggódni kell, ő is átveszi.

2022. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Fiam 2 éves


20 sec sírás- szipogás volt.


Orron keresztül vették..

2022. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
5ös vagyok, nyilván ha pozitív lett volna a teszt, akkor nem megyünk el sütiért 😅 akkor hozattam volna rokonnal. Tehát tudtam hogy ígyis úgyis sütizünk
2022. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Aki kitalálta hogy 3 hónapos gyerekeket teszteljenek, azt élete végéig tesztelném minden nap a seggén keresztül.
2022. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
3 éves a fiam most csináltam, orrba kotrósat, semmi reakciója, kb hogy jajj.
2022. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És az orrgarat tesztet hogy készìtsem fel?
2022. márc. 10. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!