Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék érdeklődni van itt...

Szeretnék érdeklődni van itt olyan aki oltatlanul szült?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ugye a covid oltás nélkül szült, nem volt be oltva. Lekezelően bántak vele? Vagy ugye érte e bármi féle megkülönböztetés!

2022. jan. 15. 08:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Itt talán már egy hónapja is van, hogy írta valaki, hogy eléggé bunkóztak vele. De kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy kinek hogy ment.
2022. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Alapból bunkó a magyar orvosok többsége. El kell küldeni melegebb éghajlatra, aki oltásozik. SEMMI köze hozzá, hogy be vagy-e oltva. Másrészt pedig az oltás nem ér annyit, amennyire reklámozzák. Ugyanúgy elkaphatja egy oltott is a covidot és fertőzni is tud. Egyik munkatársam 3 oltás ellenére lett covidos és nem enyhe tünetekkel. Mindenkinek átadta, akivel érintkezett.
2022. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor is bunkó parasztok, ha be vagy oltva... tapasztalat. Nem az oltáson múlik
2022. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó az oltástól nem úszod meg a betegséget ,csak az akinek durva tünetei lennének annak olyan lesz a covid mint a nátha, aki pedig belehalna "csak" súlyos tünetei lesznek. Az oltás csak jelentősen csökkenti a halál lehetőségét. Ugyanez van influenza oltásnál vagy akár a babáknál rotavírus oltásnál, ahol ugyanúgy lesz hasmenése de legalább nem szárad ki és kerül kórházba.
2022. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Barátnőmmel nagyon bunkók voltak, elkülönítették olyan szobába ahol oltatlanok voltak. 7 nap múlva vissza is került a kórházba, mert elkapta :-( Túlélte szerencsére, de még mindig nincs jól.
2022. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmi negatív bánásmódot nem tapasztaltam. Igazából nem is emlékszem, hogy kérdezték - e.
2022. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Én be vagyok oltva, de tőlem senki nem kérdezte ezt. Férjemtől se. Azt se tudom, hogy akikkel egy szobában voltam, be voltak e oltva vagy sem. Ezzel az erővel, ha nem lettem volna, ugyanúgy semmit nem számított volna.
2022. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

7!


A rendszerben látták az oltásaidat.

2022. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Tavasszal szültem, akkor még nem volt lekezelő senki. Teszteltek az osztály kapuban és kész. (Szolnok)

De most már itt is hallani néha beszólásokat.

2022. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem, le sem tojta senki. Nem is volt ilyen kérdés. Mindenki elképesztően kedves volt így is. Most szültem decemberben.
2022. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!