Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 éves oltàsnàl màr együttmükö...

6 éves oltàsnàl màr együttmüködnek a gyerekek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyereke válogatja, nem a kor a mérvadó.
2022. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A kicsi nekem 1 évesen is az volt, érdeklődve nézte, mi történik. A nagy 3 évesen még hisztizett, később ő sem.
2022. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Egy mentálisan egészséges, átlagos gyerek 6 évesen már van olyan értelmes és el is várható, hogy egy "szúnyogcsípés" miatt be rendezzen cirkuszt, ne hisztizzen.

A lányomnak elmondtam, hogy miért kell, milyen betegségek ellen védi őt és a közösséget és egyébként kötelező, ha tetszik, ha nem. Egyet szisszent és 2 perc múlva már a helye sem fájt.


A 2 covid oltást ő kérte. (Kérés nélkül is kapta volna)

2022. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Normálisan nevelt, egészséges gyerek igen.
2022. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom együttműködött. Nagyon félt tőle, elég érzékeny típus, de hősiesen tartotta a karját, aztán mikor kész lett, nézett rám könnyes szemekkel. Mondtam, hogy jólvan, ügyes voltál, nyugodtan sírhatsz, ha úgy érzed :D sírt picit, aztán továbblépett.
2022. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam úgy beparáztatta magát, sírt is, hogy 39 fokos lázat produkált. Ha nem velünk történik el sem hiszem. Mai napig alig alig viseli el a szúrást, 11 éves most. De már nem hisztizik. 😀

A középső 9 éves sose fel sem vette. 6 éves volt mikor először (és azóta sem mondjuk) vettek vért tőle. Tiszta ideg voltam, hogy vajon, hogy fogja viselni. Érdeklődve végig nézte, és ennyi.

2022. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom mindegyik oltásnál együttműködő volt, egy barátnőm az iskolában meg pánikrohamot kapott a tűtől. Egyébként semmi gond nem volt vele, csak félt a tűtől.
2022. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ, hogy van nevelve.
2022. márc. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az enyèm nagyon él. Hogyan nyugtassam meg? Egy ennyi dost màr egyedül nem tudok lefogni
2022. márc. 11. 06:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn kapta a kisebb, oda kellett bújnia az asszisztenshez, úgy fogta le (mondjuk őt nen is kellett volna, soha nincs vele gond ilyen helyzetekben)
2022. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!