Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap lesz gyermekorvosi...

Holnap lesz gyermekorvosi rendelés?

Figyelt kérdés

Kisfiam lázas, 5 éves.

Holnap vajon fel tudom hívni a gyerekorvost?


2022. márc. 13. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem. 4 napos hétvége van. Ügyeletet keress fel.
2022. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Holnap "szombat" lesz.

Ügyelet

2022. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lázas, milyen egyéb baja van? Csak ügyelet van.
2022. márc. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de telefonon keresztül mit csinál vele az orvos? Gondolom ha más tünet is lenne írtad volna. Lázat orvos nélkül is lehet csillapítani.
2022. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Szombaton délután megfájdult a feje, belázasodott. Vasárnap 39 felett volt egész nap, de a gyógyszer levitte, addig amíg hatott jókedvű volt. Elkezdett köhögni, es az orra folyik nagyon.

Éjszaka is volt láza, reggel is 39,5 volt.

Kedves 4-es, nem én találtam ki a telefonos rendelést. Viszont el tudom mondani az orvosnak a tüneteket, ő meg el tudja dönteni, hogy szükséges-e vizsgálat, vagy mit csináljak a gyerekkel.

2022. márc. 14. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Emiatt felesleges orvoshoz menni, ügyeletre meg pláne. Csinálj neki egy covid tesztet, hogyha netán az akkor ti se mennjetek közösségbe. Lázcsillapítás, orrszívás. Ha szerdáig ne enyhül akkor van értelme felkeresni telefonon a dokit.
2022. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy hónapja voltunk covidosak, nem gondolnám, hogy az. Viszont a sokszervi gyulladástól félek. Könnyebben viselte, mint ezt most.

Reggel próbáltam az ügyeletet hívni, de nem sikerült.

Egyenlőre most várok, meglátjuk, hogy alakul.

2022. márc. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!