Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem illetlenség a gyermekorvos...

Nem illetlenség a gyermekorvost egy héten belül háromszor is telefonon keresni? (rendelési időben)

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyerek beteg én akár naponta háromszor is felhívom. Igyekszem persze nem rendelési időben, de ha sürgős, akkor nem érdekel. Ha nem komoly/sürgős dologról van szó, akkor azért szerencsésebb rendelési időn kívül hívni szerintem.
2014. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a privát számát, így rendelési időn kívül nem tudom elérni.
2014. nov. 17. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor sok választásod nincs, akkor kell hívnod. Ha nem tetszik neki, majd megadja a mobilszámát és megmondja mikor hívjad.
2014. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért. Apróbb gondokkal esetleg a védőnőt is meg lehet keresni,vagy lehet várni 1-2 napot tanácsadásig. Ha meg komolyan beteg a gyerek, vidd inkább be, telefonon nem tud diagnózist felállítani.

Szerintem hivatalos kérdés (pl. táppénzes papír) vagy esetleg gyógyszeradagolás kérdésében kéne csak telefonálni. Esetleg ha súlyosan mozgássérült/beteg a gyerek és nem lehet bevinni, amúgyis ki kéne hívnod házhoz.

Más lehet ott ül a váróban 2 órája a 39 fokos lázas gyerekkel és nem halad a sor, mert a dokit 2 percenként hivogatják, hogy jajj ma nem evett főtt ételt a gyerek, vagy hasonló komolyságú dologgal.

Szóval tényleg attól függ, miért keresed?

2014. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem munkakörébe tartozik. Miért ne hívhatnád fel? Gondolom nem azért keresed, hogy megkérdezd, mit ebédelt. A gyerekkel összefüggő dolgok pedig fontos információk. Azért van, hogy beszélhess vele. Ha nem akarja, hogy rendelési időben hívd, adjon meg más elérhetőséget. Szerintem ez alapvető dolog.
2014. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attol függ miért keresed ennyiszer ? .
2014. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elhúzódó vírusos betegség miatt keresem, amivel anno nem tudott mit kezdeni, vitaminokon túl mást nem írt fel, és bár javul a kicsim, még mindig nem az igazi. Ezért szeretném megkérdezni tőle, hogy újra meg akarja-e vizsgálni mert szükségesnek érzi, vagy törődjek bele, hogy babáknál egy-egy megbetegedés akár hetekig is eltarthat.
2014. nov. 17. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
ezért kapja a fizetését.
2014. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,nem gyógyul és kellene gyógyszer,akkor menj be és határozottan elmondod h vizsgálja meg újra és ha szükséges,írjon gyógyszert.miért nem mész be?egy éves kor alatt amúgy is soron kívül bemehettek.
2014. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!