Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Enyhe tüdőgyulladást antibion...

Enyhe tüdőgyulladást antibion kívül mivel tudnám segíteni a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Majdnem 3eves fiamnak enyhe tüdőgyulladást diagnosztizalt a hazidoki ma (4 napja is voltunk nála akkor még azt mondta piros a torka és írt fel supraxot) de mivel nem láttam a javulást csak azt h levert, erőtlen és bágyadt így ma vissza vittem és tüdőgyulladás de kórház nem kell szerinte majd egy hét múlva menjek vissza és meghallgatja megint h miujsag a gyógyszer mennyire volt jó rá.. Az a baj h a fiam extra finnyás és válogatós és ideje egyáltalán nem is eszik semmit (ezt is mondtam igen a dokinknak) inni is csak vizet iszik, teát vagy rostosat szintén egyáltalán nem... A szénsavas üdítőbol már most ott tartok h inkább ki razom a szénsavasat és ha azt issza akkor inkább elnezem csak ne száradjon ki, esetleg ilyenkor vitamint szedhet?
2022. márc. 23. 00:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis furin írtam,ha nem beteg eszik de akkor se túl sokat és mindent, viszont most mióta beteg szinte egyáltalán nem is eszik, holnap beviszem a surgore h infúziót kapjon nagyon félek kiszarad
2022. márc. 23. 00:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azt adj neki amit szeretne legyen az barmilyen nasi vagy inni valo

Ha korhazba viszed lehet osszeszed egy nagyobb fertozest. Te keresedre nem kap infuziot

2022. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inhalator, gyógyszerrel, sóoldattal, salvus vízzel nagyon hatékonyak.

Szinterápiás lámpa, légzéskönnyítő kenőcsöt.

Gyors gyógyulast.


(Evés, ivás... ne erőltesd , illetve olyat adj neki amit szívesen megeszik, megiszik. Kapott egyébként kisebb korától gyümölcslevet,teát vagy csak vizet adtál neki?)

2022. márc. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kapott igen szerette is főleg a gyümölcs leveket viszont kB másfél éves kora után elkezdett nagyon válogatós lenni még a gyümölcsokre is azt mondja fúj :/
2022. márc. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!