Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap viszem 6 éves oltàsra...

Holnap viszem 6 éves oltàsra a lànyomat. Még mindig nem szeret orvoshoz jàrni, ùgyhogy kéne valami mòdszer hogy együttműködjön, mert màr nem tudom lefogni egyedül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 09:22
 1/4 aHermann ***** válasza:
68%

Szia!

A gyerekorvos nem tudna folyamatosan beszélni hozzá, és elterelni a gondolatait (készül anyák napi ünnepségre, milyen az ovi, stb.), és hopp beadni?


3 gyerekünk van, kész kínszenvedés 2-nél az oltásbeadás.

A legutolsó gyerekorvosos oltásunknál teljesen kész volt az egyik, a vége az lett, hogy ölemben ült, lefogtam, azt a karját, amibe az oltást kapta lefogta az asszisztens, és a doki beadta az oltást... én is kész voltam.


Viszont a legutóbbi oltásnál - nem a gyerekorvosunknál - a doki elterelte a gondolataikat néhány mondattal (az egyik 5 perc könyörgés után ült csak le), és 0 fájdalommal beadta. Így is lehet.


Már előre rettegek, mert jövőre ismétlő oltásaink lesznek a gyerekorvosnál, addig szerintem konzultálok vele, hogy figyelemeltereléssel egyszerűbb lenne, mert nem bírok egy 35kg-s 150cm-es gyereket lefogni.

2022. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Lefogni.

Nekem ez nem menne.


Én kétszer vittem a lányomat 3 éves szemvizsgálatra.

Megmondtam neki, hogy egyszer muszáj lesz, mert rajtunk kívül álló erők erre köteleznek, én hiába tudom, hogy jó mindkét szeme, és sajna addig kell ide járni, amíg nem mennek a gyakorlatok. Otthon csináltam kis kezeket és elsőre tökéletesen csinálta a kezével.


Élőben megint ment a félsz, dé végig mellette voltam, mondtam, hogy nem lesz semmi baja. Más nem ér hozzá csak én. Nem fog fájni semmi. Mindentől megvédem. Semmi extra, csak amit otthon csináltunk. A szemész nők már megint jezdték feladni, amikor a semmiből elkezdte mutogatni, és gond nélkül végigcsinálta.


Na.. egy hat évessel csilliószor jobban lehet kommunikálni, mint egy 3 évessel, szóval get ur shit together and be a fcking at least decent parent....

2022. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oh igerj neki be egy jatekot. Nekunk bejott. Mondtam ott van a lego a csomagtartoban,de csak akkor kapja meg ha egyuttmukodik. De 7 eves kortol szó nélkül turi az inj.is. elotte mi is lefogtuk,nagy dolog .
2022. máj. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. máj. 2. 06:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!