Az egy honapos babamnak folyik az orra,es hallani,hogy a torkaban le van rakodva a valadek.gyerekrorvos tanacsara szivom az orrat naponta tobbszor es Aliamare cseppeket csepegtetek neki bele.Tehetek meg valamit,hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés
Megjegyzem,hogy az orvossal csak telefonon konzultaltam,o azt mondta ez elofordul a kicsiknel...en megis nyugtalan vagyok ez miatt a dolog miatt..Viszont nem szeretnek foloslegesen panikolni sem.
2022. máj. 14. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt most nálunk a 6 hónaposomnál.

Nekünk van UH-os hidegpárásítónk (maszkos), azt tettem az arcához közel -de nem az arcára-, akkor mindig sikerült felköhögnie + Baby Luff kenőccsel kentem a mellkasát, és a hátát napi 3x.

2022. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légzéskönnyítő gyermek mellkenőcs valóban jó, ill. az inhalátor is, inhaláljatok salvus vízzel vagy sóoldattal. Én, ha beteg, orvossal egyeztetve szoktam neki Cebion cseppet is adni (C-vitamin), kérdezd meg az orvosodat, mert ilyen kicsiként még az enyém nem kapott, nem volt beteg. Ha szopik, szopjon sokat: a sok folyadék segít oldani a trutyit és kitisztulnia a betegségnek. Plusz, ha te is elkapod, lesz ellenanyag a tejedben, az is rengeteget segít a gyógyuládban.
2022. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!