Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor jelentkezhet láz? 11...

Mikor jelentkezhet láz? 11 hónapos kisfiamnak tegnap óta folyik az orra. Szívjuk rendszeresen és Fenistil cseppet kap. Hány napig lázasodhat be? Ha eddig nem lett más tünete már nem is lesz? Első baba

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mit válaszolt ezekre a kérdésekre?


Amúgy, lehet, hogy én tudom rosszul, akkor elnézést miatta, de a Fenistil csepp az allergiára van 1 hónapos kortól, nem pedig megfázásra. Ezt az orvos mondta, hogy használjátok?

2022. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyermekorvos utasításait követem. Hogy hétvégéig ha nem lesz rosszabb már nem valószínű. Tapasztalatok érdekelnének, mivel még nem volt beteg gyerekem és én is szerencsére elég rég voltam, hogy emlékezzek.
2022. máj. 18. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem "kell" láznak is lennie. Vagy lesz vagy nem. Nálunk legutóbb kb másfél hétig tartott ez az orrszívós időszak.

A fenistil csepp nekem is fura. Nekünk bőrkiütésre adta allergiagyanú miatt.

2022. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tengervizes spray és orrszívó porszívó, amúgy sima por is irritálhatja, enyém szuletese óta folyton taknyos, csak érzékeny az orra.inhalátort is használtunk már, legvégső esetben néha egy csepp nasivin baby.
2022. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!