Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért mindig alvás közben köhög?

Miért mindig alvás közben köhög?

Figyelt kérdés
Pár napja a 3 éves lányom elkezdett köhögni, de csak nappal vagy éjszaka, ha alszik. Ha ébren van, egyáltalán nem, nincs megfázva, nem beteg. Száraz köhögés. Mitől lehet?

2022. máj. 20. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Alacsony a szoba páratartalma, ahol alszik. Vagy esetleg enyhe reflux.
2022. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekvő helyzet miatt, hátracsorog a torkára a váladék.
2022. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

2.


Milyen váladékra gondolsz, ha a kérdező szerint nem beteg, nincs megfázva?

2022. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak úgy volt arcüreg gyulladása, hogy egyszer nem folyt az orra, csak orrhangon beszélt és fekete karikás lett a szeme.

Semmi nátha, orrfolyás,ezt a 3nak,nem biztos hogy mindenkinek nagy könyvi tünetei vannak, a mi dokink is elhesegetett, hogy nincs baja, csak nem hagytam és elküldött röngenre.

2022. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Olyankor hanyatt fekszik. A tüdőnek elvileg az a legmegterhelőbb. Pl tüdőbetegeknek félig ülve kell aludni ezért. Nem azt akarom mondani, hogy tüdőbeteg lenne, azt nem az Internet népétől fogod megtudni, ha esetleg mégis. De érdemes megnézetni, ha nem múlik. Nem szapora a légzése? Nem rosszabbodik? Ha nem, akkor sztem pánikba esni nem kell, csak figyelgetni.
2022. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!