Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3,5 hónapos baba szörcsög,...

3,5 hónapos baba szörcsög, alvás közben, de mégsem folyik az orra. Láza nincs nem köhög, de olyan mintha mindig horkolna. Mi lehet ez? Dokihoz nem akarom vinni, nehogy beteg legyen, ha nem az.

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Fejlodik a legzese, normalis h csorog-zorog.
2014. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komolyan? Meddig tart ez a légzés fejlődés?
2014. szept. 24. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

nekem a kisbabám állandóan szopizott, cicin aludt és feküdt mindig. mivel túlette magát, meg bealudt tejjel a szájába, volt hogy visszabukta a kaját, és az orrába ment a trutyi :) horkolt, mint egy felnőtt, szörcsögött :)

fehéres taknyot szívtunk ki a nózijából.

ha ez van nálatok is, semmi gond, a tej az orrocskát amúgy is tisztítja (javasolják orrcseppnek néhányan) aztán meg még a tüdőbe kerülve se okoz gondot, mert tesnedv-azonos az anyatej.


ne vidd dokihoz,még elkap valamit.akkor inkább hívd ki, lehet, ki se megy a tünetek alapján :)

2014. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a tápszer sem gond? Köszönöm a válaszokat tanácsokat!
2014. szept. 24. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ismered a mondást, hogy "Horkol mint egy kisbaba?" Amíg nem köhög, nem lázas, nem rosszkedvű, nem kell orvoshoz vinni. Könnyen elkaphat valamit a rendelőben.
2014. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is szörnyen horkolt, szuszogott, nála egész sokáig tartott. A gyerekorvost megkérdeztem, ha nem beteg, mitől lehet? Azt mondta, a babáknak még laza az orr, garat részük, még porcosodik, csontosodik, és az orrmandulájuk is nagy lehet, ettől zajos a szuszogásuk. Idővel kinövik.
2014. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az oltások beadása után pár nappal jött elő ez a szörcsögés, szintén ennyi idős a babám, mint a tiéd. Még most is szörcsög. :-(( Nálunk sincs mit leszívni az orrából, nem váladékozik. De enni is alig tud, annyira nehezen vesz néha levegőt.
2014. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekünk sem mult el,de már jön a 4 hónapos oltás vajon,most mi lesz?
2014. okt. 3. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is ettől félek. :-((
2014. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:-(
2014. okt. 8. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!